Beltinci so na tretjem mestu druge lige in imajo še vedno priložnost za preboj med elito. Tudi v pokalnem tekmovanju lahko presenetijo, saj so številni favoriti že izpadli. Foto: www.alesfevzer.com

Na drugoligaškem obračunu redni del ni dal odločitve, čeprav je v drugem polčasu prevladovala beltinška zasedba, a ni bila dovolj nevarna. Po 90 minutah sta mreži mirovali.

V 101. minuti je tretja ekipa 2. SNL povedla, ko je zadel Alan Kaučič. Toda že v 103. minuti so Ljubljančani, ki so predzadnji v drugoligaški konkurenci, izenačili, ko je bil uspešen Filip Lukežič.

Jan Bruno Kralj je v 115. minuti po protinapadu zadel za 2:1, kar je bilo dovolj za napredovanje, čeprav so imeli domači v 120. minuti lepo priložnost za izenačenje.

Polfinale bo čez tri tedne, žreb parov pa bo v ponedeljek zvečer.