Zadetek Čirjaka na tekmi Celje - Gorica

Celje je začelo napadalno in hitro začelo ogrevati vratarja Grego Sorčana, ki je v prve četrt ure ukrotil tri nevarne poskuse domačih. V 3. minuti je Tilen Klemenčič s strelom iz obrata zadel vratnico, v 17. minuti pa je po kotu iz bližine do strela z glavo prišel napadalec Irfan Hadžić, že premagal Sorčana, a stresel samo prečko. Minuto pred koncem prvega polčasa so bili blizu zadetka tudi gostje, ko je s strelom od daleč poskušal Matija Škarabot, tudi takrat pa je žoga zadela okvir vrat.

Celjani so nato gol dosegli že v prvem napadu drugega polčasa. Matej Podlogar je po desni strani lepo prodrl v kazenski prostor in na drugi vratnici našel Čirjaka, ki mu ni bilo težko premagati nemočnega Sorčana. Po prejetem zadetku so gostje zaigrali podjetneje, vendar jim ni uspelo izenačiti. Razmerje v strelih je bilo 15:7, od tega v okvir vrat 6:4.