Rudi Garcia v letošnji sezoni ni izpolnil velikih pričakovanj pri Lillu, saj je izpadel v skupinskem delu Lige prvakov, v prvenstvu pa je zasedel šele šesto mesto. Foto: EPA

49-letni Garcia, ki je Lille vodil pet sezon in s katerim je v sezoni 2010/11 osvojil dvojno krono, bo Romo prevzel skupaj s svojima pomočnikoma Fredericom Bompardom in Claudom Fichauxjem.

Zanetti in Di Natale bosta še igrala
Argentinski veteran Javier Zanetti, ki okreva po poškodbi ahilove tetive, je z Interjem podaljšal pogodbo do junija 2014. Avgusta bo dopolnil že 40 let, dres Interja pa nosi vse od leta 1995, ko je prestopil iz argentinskega Banfielda. Inter je to sezono v Serie A končal šele na devetem mestu in v naslednji sezoni ne bo nastopal v Evropi.

"Vodstvu kluba bi se rad zahvalil za zaupanje. Pogovarjali smo se o poškodbi in sklenili, da bomo skupaj vztrajali še eno leto. Pri Interju verjamejo v mojo strast, ki jo gojim do tega kluba. Upam, da mi bo to zaupanje uspelo povrniti. Delam vse, kar je v moji moči, da hitro okrevam," je poudaril Zanetti, ki bo izpustil precejšen del prihodnje sezone. Sklenil je še zadnjo pogodbo pred dokončnim slovesom.