Gregoire Defrel je v 30. minuti takole premagal Samirja Handanovića. Foto: EPA
Alvaro Morata in Siniša Anđelković
Siniša Anđelković (desno) je pri zadetku Juventusa pustil prostor Alvaru Morati (levo) za strel z levico, ki je njegova slabša noga. Španec se je izkazal s sijajnim golom. Foto: EPA
Luca Toni
37-letni Luca Toni je z dvema zadetkoma zadal nov udarec Napoliju, ki se bori za uvrstitev v Ligo prvakov. Foto: EPA

Gostje so v 30. minuti celo povedli, v polno je čez nemočnega Samirja Handanovića meril Francoz Gregoire Defrel po globinski podaji Carlosa Carbonera. Na začetku drugega polčasa je iz bližine na prvi vratnici izenačil Rodrigo Palacio po predložku Maura Icardija z desne strani.
V 51. minuti je novo vodstvo Cesene preprečil Handanović, ki je lepo ukradel žogo Defrelu izpod nog, ko se je ta sam znašel pred njim v kazenskem prostoru. Inter je bil najbližje drugemu zadetku v 55. minuti, ko je rezervist Lukas Podolski z dobrih 20 metrov zadel vratnico. Žogo je nekoliko preusmeril branilec Hördur Magnusson. Luka Krajnc je pri gostih igral vso tekmo.
Anđelković od blizu videl mojstrovino Morate
Vodilni Juventus je v soboto z 0:1 slavil v Palermu, v 70. minuti je tri točke stari dami zagotovil rezervist Alvaro Morata po dolgi podaji Claudia Marchisia. Španski napadalec, pred katerim je stal slovenski reprezentant Siniša Anđelković, je neubranljivo streljal z levico z roba kazenskega prostora. Palermo je šele drugič v sezoni klonil na domačem stadionu, Juventus pa je v gosteh zmagal prvič po 11. januarju, ko je bil boljši od Napolija.
Ta si je privoščil nov spodrsljaj, saj je z 2:0 izgubil v Veroni. Dvakratni strelec je bil veteran Luca Toni. Četrtouvrščeni Neapeljčani so v gosteh brez točk ostali že tretjo tekmo zapored. Tri srečanja bodo v ponedeljek, za Slovence najzanimivejše bo tisto med Fiorentino in Milanom.