Mariborčani s preobratom strli Krko

Prvo srečanje pred dvema tednoma v Novem mestu se je končalo z zmago vijoličastih z 1:2.
Bohar odgovoril Kastrevcu

V Mariboru so v 4. minuti presenetljivo povedli gostje. Po prvem kotu je pred vrata podal Josip Fuček, iz obrata je streljal Žiga Kastrevec, žoga pa se je odbila od Željka Filipovića, spremenila smer in končala v mreži.

V 23. minuti je sledilo izenačenje. Po lepi dolgi podaji Agima Ibraimija v kazenski prostor se je dobro znašel spretni Damjan Bohar, se otresel Denisa Mojstrovića in natančno meril v desni spodnji kot.
Štirje zadetki v desetih minutah
Krka je v 63. minuti znova vodila. Drugi gol je prispeval Fuček, ki je s približno 30 metrov sijajno lobal Aljaža Cotmana. Toda hitro, že pet minut pozneje, je Maribor izid povsem preobrnil. Zadela sta Luka Zahović in še enkrat Bohar. Prvi je po slabo izbiti žogi Krkine obrambe vratarja Miodraga Mitrovića premagal v dveh poskusih ob njegovi desni vratnici, drugi pa s sredine kazenskega prostora prav po podaji Zahovića, ki je imel že predtem nekaj priložnosti.
Piko na i je v 72. minuti po izvrstnem prodoru pred vrata z leve strani postavil rezervist Dudu Biton.