Domžalčani Kopru zabili tri gole

Domžalčani so vse tri zadetke dosegli že v prvem polčasu in se še naprej borijo za evropsko vozovnico, medtem ko so Koprčani delno že z mislimi pri prihodnji sredi, ko bodo v finalu Pokala Slovenije na Bonifiki gostili Celje.

Juninho zadel s 25 metrov

V 7. minuti je Benjamin Morel z lepo podajo med branilci gostov na desni strani našel Nejca Skubica. Ta je poslal nizek predložek pred vrata, kjer je bil osamljeni Matej Podlogar, ki je žogo le še poslal mimo vratarja Vasje Simčiča za 1:0. Na 2:0 je v 21. minuti povišal Juninho, ki je s strelom s 25 metrov zadel zgornji levi kot. V 38. minuti je bilo že 3:0, ko je Podlogar s strelom z glavo unovčil podajo Lucasa Horvata.
Tudi v drugem delu so imeli Domžalčani več priložnosti. V 68. minuti je moral iz igre Simčič, ki se je poškodoval ob trku z Dejanom Trajkovskim. Primorci so nato tekmo končali z igralcem manj, saj je moral v 86. minuti zaradi poškodbe gležnja predčasno z zelenice še Matej Palčič, Rodolfo Vanoli pa ni imel več možnosti menjave.