Nogometaši Triglava ostajajo na zadnjem mestu prvenstvene lestvice. Foto: Aleš Fevžer
Koprčani v Kranju le do točke
Zadnjeuvrščeni Triglav odvzel točki drugemu Kopru

Drugouvrščeni Koprčani tako niso izkoristili priložnosti, da bi se na lestvici točkovno izenačili z vodilnim Mariborom, ki ohranja dve točki prednosti.

Domači so povedli v 5. minuti, ko je Lamine Diallo po podaji Vlada Šmita iz kota z glavo matiral Vasjo Simčiča. V 24. minuti je Šmit podrl Mateja Palčiča v kazenskem prostoru, kar je pomenilo enajstmetrovko, ki jo je izkoristil Goran Galešić za 1:1.

Domači so še drugič povedli v 69. minuti. Damir Hadžić je napravil prekršek nad Luko Majcnom in sodnik Martin Bukovec je pokazal na belo točko. Natančen je bil Uroš Palibrk. Gostje so izenačili v 84. minuti, ko je po podaji Hadžića s prostega strela z glavo zadel Miroslav Ćovilo.

Triglav bo v soboto gostil Maribor, medtem ko bodo Koprčani gostovali v Domžalah.