Jürgen Klopp se je veselil velike zmage v 95. minuti. Foto: Reuters
Charlie Austin
Charlie Austin je na sanjski način debitiral v dresu Southamptona. Foto: Reuters
Enner Valencia
Enner Valencia je bil neustavljiv za obrambo Cityja. Foto: Reuters

Rdeči vragi, ki so prejšnji teden zelo srečno zmagali na Anfieldu z golom Wayna Rooneyja iz edinega strela v okvir vrat, so bili znova popolnoma brez idej.

Sanjski debi Austina
Trener gostov Ronald Koeman je v 79. minuti v igro poslal Charlieja Austina, ki je tri minute pred koncem zadel z glavo po podaji Jamesa Warda Prowsa s prostega strela z desne strani. Obramba gostiteljev je popolnoma pozabila na napadalca, ki je debitiral v dresu Southamptona. 16. januarja je podpisal štiriinpolletno pogodbo, potem ko je tri leta igral za QPR.

Domači navijači so znova z žvižgi pospremili Louisa van Gaala z Old Trafforda, legendarni Alex Ferguson pa je s častne tribune opazoval novo slabo predstavo. Rdeči vragi so le enkrat sprožili v okvir vrat Fraserja Forsterja.

Lallana v 95. minuti odločil triler na Carrow Roadu
Liverpool je v eni izmed najbolj dramatičnih tekem v zadnjih sezonah zmagal v Norwichu (4:5). Roberto Firmino je v 18. minuti zadel za vodstvo gostov, a je po pol ure igre v gneči pred vrati Liverpoola s peto izenačil Mbokani Bezua. James Naismith je še pred odmorom poskrbel za vodstvo Norwicha.

Wes Hoolahan je z bele točke v 54. minuti povišal na 3:1, potem pa so Jordan Henderson, Firmino in James Milner poskrbeli za velik preobrat. Sebastien Bassong je v 92. minuti z levico z roba kazenskega prostora izenačil na 4:4 in poskrbel za pravo evforijo na stadionu, ki pa ni trajala dolgo.

"Kloppo" po slavju ostal brez očal
V 95. minuti je Adam Lallana z volejem z levico postavil končni izid. Jürgen Klopp je stekel ob stranski črti do kotne zastavice in se veselil s svojimi izbranci. Christian Benteke mu je izbil očala in nemški strateg je v izjavah deloval kar malce izgubljeno, saj ni našel rezervnih očal.

Agüero dvakrat odgovoril Valencii
Manchester City je rešil točko na Upton Parku (2:2). Gostitelji so povedli že v 53. minuti, ko je po odbiti žogi v kazenskem prostoru zadel Enner Valencia. Sergio Agüero je v 9. minuti izsilil najstrožjo kazen in jo z desnico tudi učinkovito izvedel.

V 56. minuti je po podaji Michaila Antonia iz avta do žoge prišel razigrani Valenica. Odlično se je zagradil in prodrl proti vratom, ob neodločnem Nicolasu Otamendiju je prišel do strela z desnico in matiral Joeja Harta. Devet minut pred koncem je Agüeru z desno nogo uspelo izenačiti.