Haris Seferović je poskrbel za navdušenje v Ženevi, potem ko so se gledalci že sprijaznili z remijem brez golov. S takšnim izidom se je končala prva medsebojna tekma na Cipru. Foto: EPA

Odločilni zadetek je v 90. minuti zabil Haris Seferović po podaji Xherdana Shaqirija. 21-letni napadalec Novare je vstopil v 73. minuti in dosegel pomemben zadetek, saj na prvem mestu že 14 točk, do konca pa so le še štiri tekme.

Že v petek sta se v tej skupini Albanija in Norveška razšli z 1:1, Slovenija pa je v Reykjaviku premagala Islandijo s 4:2. Na drugem mestu je Albanija z desetimi točkami, Islandija jih je zbrala devet, Norveška osem, Slovenija šest, Ciper pa štiri točke.