Winston Reid je zmagoviti gol dosegel v 81. minuti. Foto: Reuters
Anthony Martial
Anthony Martial je dvakrat zatresel mrežo, a to ni bilo dovolj niti za točko. Foto: Reuters
Navijači West Hama
Navijači West Hama bodo prihodnjo sezono na olimpijskem stadionu najbrž spremljali Evropsko ligo. Hammersi se bodo v zadnjem krogu v nedeljo v gosteh pomerili s Stoke Cityjem. Foto: Reuters
Avtobus Manchester Uniteda
Pred tekmo so domači navijači z metanjem steklenic, plastenk, pločevink in kozarcev napadli avtobus z nogometaši Manchester Uniteda. Na srečo večje škode ni bilo. Veliko navijačev se je pred stadionom zbralo brez vstopnic. Foto: Reuters

Pred srečanjem so domači navijači v neposredni bližini stadiona napadli avtobus z gostujočimi nogometaši, zato je bila tekma z 20.45 preložena na 21.30. To je bila zadnja tekma, ki jo je West Ham igral na Upton Parku (35.000 sedežev), saj se v prihodnji sezoni po 112 letih oziroma 2.398 tekmah seli na olimpijski stadion (60.000 sedežev).

United na petem mestu na lestvici zaostaja dve točki za Manchester Cityjem. V zadnjem krogu bo v nedeljo doma gostil Bournemouth, City pa bo gostoval v Swanseaju. Če bosta imela mestna tekmeca na koncu enako število točk, bodo v prednosti meščani.
West Ham, ki je na šestem mestu blizu uvrstitve v Evropsko ligo, je povedel v 10. minuti z zadetkom Diafre Sakhoja po podaji Manuela Lanzinija, nato pa je Anthony Martial z goloma v 51. in 72. minuti poskrbel za navdušenje navijačev iz Manchestra. Toda to je trajalo le deset minut, saj sta Michail Antonio in Winston Reid z zadetkoma z glavo spravila v ekstazo Boleyn Ground. Že v prvem polčasu je veliko priložnost za 2:0 zapravil Andy Carroll, gol Antonia pa je bil razveljavljen.