Mirnes Šišić je imel v zadnjih sekundah priložnost za izenačenje, toda vratar je njegov strel ubranil. Foto: MMC RTV SLO

Šišić je na tekmi med Panioniosom in Ofi Creto v 30. minuti želel počistiti pred svojim golom. Žoga je zletela visoko v zrak in padla v roke vratarju Stefanosu Gounaridisu, ki pa jo je izpustil in žoga se je skotalila v mrežo. Panionios je povedel z 1:0.

Zanimivo, gledalci so videli še dva avtogola, v 93. minuti pa je Šišić izpustil izjemno priložnost za izenačenje.

Panionios je zmagal z 2:1 in se na vrhu lestvice s polnim izkupičkom devetih točk pridružil Olympiacosu. Ofi Creta je na 12. mestu z dvema remijema v prvih dveh krogih.