Benjamin Verbič
Benjamin Verbič je Radomljanom zabil dva gola. Foto: Aleš Fevžer
Radomljani niso bili kos Celjanom
Domžalčani zmagali šestič zapored

Mož odločitve je bil Saša Aleksander Živec, ki je v 60. minuti na desni strani prodrl v kazenski prostor domačih, nato pa z diagonalnim strelom za bližnjo vratnico matiral vratarja Božidarja Radoševića, ki bi lahko posredoval bolje.

Domžalčani so v nadaljevanju brez težav nadzirali potek tekme. Koprčani so bili najbližje golu v 17. minuti, ko je Jaka Štromajer po strelu Anteja Guberca in obrambi Nejca Vidmarja z nekaj metrov stresel prečko. Koper je v 90. minuti ostal brez Damirja Hadžića, ki je zaradi prekrška nad Živcem prejel rdeči karton. Posest žoge 55:45 za Domžale in streli v okvir vrat 5:2

Verbič dvakratni strelec v Domžalah
V drugi tekmi dneva so Celjani s 3:0 premagali Kalcer in se prebili na drugo mesto. Celjani so zmagali četrtič zapored, medtem ko so Radomljani še šestič izgubili. Morda bi bilo kaj drugače, če bi v 25. minuti Dušan Stoijlković, ki je sam prišel pred Matica Kotnika, zadel v polno. Uspešnejši je bil na drugi strani Benjamin Verbič, ki je bil najspretnejši po zmedi v kazenskem prostoru. Boljši Celjani so vodstvo povišali v 71. minuti. Tadej Vidmajer je podal do Valona Ahmedija, ta pa je zadel za 2:0. Gostje so zmago potrdili v 93. minuti, ko je še drugi gol dosegel Verbič.