Koprčani v pokalu izločili Korotan

Pred 160 gledalci na stadionu Rajka Štolfa so gostitelji povedli v 19. minuti, ko je bil natančen Rok Duspara. osem minut pred odmorom je izenačil Dominik Radić. V zaključku srečanja so Sežančani zadeli dvakrat, Leon Sever je tri minute pred koncem prevesil tehtnico na stran Taborja. Velik ozmago je potrdil Alen Pavić v 94. minuti. Nov velik udarec za Velenjčane, ki so v soboto izgubili v Stožicah kar z 0:4.

Hat-trick Maroše v Fazaneriji
Mura, ki vodi v 2. SNL, je odlično formo prikazala tudi v pokalu. Pred 450 gledalci v Fazaneriji so varovanci Anteja Šimundže premagali Zarico s 5:2. Hat-trick je zabil Amadej Maroša, potem ko so Kranjčani že v 2. minuti povedli. Končni izid je postavil izjemni napadalec Luka Bobičanec, ki je blestel na nedeljski prvenstveni tekmi proti Radomljam (4:0).
Nekaj težav so imeli tudi Krčani, ki so novega drugoligaša Ilirijo 1911 premagali šele po izvajanju enajstmetrovk s 3:0, po rednem delu in podaljških je bil izid 0:0. Napredovali so tudi Celjani, ki so gostovali pri Nafti 1903 v Lendavi in zmagali z 2:1.