Detroit je poletel do prve zmage v novi sezoni. Foto: Reuters

Prvi zadetek v novi sezoni je dosegel 23-letni Amon-Ra St. Brown in napovedal, da bo Detroit trd oreh za lanske zmagovalce Super Bowla.

Gostitelji so v prvem polčasu stvari postavili na svoje mesto in šli na odmor s prednostjo 14:7. V drugem delu pa je Kansas dosegel le še dva prosta strela. Detroit je na začetku tretje četrtine prestregel podajo Patricku Mahomesu, Brian Branch je pretekel 50 jardov in izneačil na 14:14. Sedem minut pred koncem je odločilne točke dosegel tekač David Montgomery.

"Tekma je bila izredno trda. Nismo prikazali najboljše igre, a narejeni smo za trde tekme. Mahomes je izjemen igralec, ampak naša obramba je danes opravila izjemno delo," je razložil podajalec Detroita Jared Goff.