Saquon Barkley. Foto: Reuters

Tekma se je začela zelo enostransko, saj so Cardinalsi v prvem polčasu dosegli vseh 20 točk, na začetku tretje četrtine pa še vodili z 28:7. V drugem polčasu je Daniel Jones podal za dva zadetka (skupaj je zbral 321 jardov), dva pa je dosegel tekač Saquon Barkley (enega po zraku, drugega po tleh). Giantse skrbi le Barkleyjeva poškodba, zaradi katere bi lahko manjkal dalj časa. Giantsi so zadnjič nadoknadili 21 točk leta 1949, ko so prav tako šokirali Cardinalse.

Cincinnati še čaka na prvo zmago
V težavah je tudi Cincinnati, ki je izgubil še drugo tekmo sezone, Bengalsi so na domačem terenu morali priznati premoč Baltimoru (27:24). Domači zvezdnik Joe Burrow je ob koncu tekme šepal, saj si je poškodoval meča.

Tua Tagovailoa. Foto: Reuters

Tagovailoa ne pozna poraza proti Patriotom
Miami je sezono začel z dvema zmagama, tokrat je v gosteh premagal New England s 24:17. Dva zadetka je dosegel Raheem Mostert (v zadnji četrtini mu je uspel odličen tek za 43 jardov), Tua Tagovailoa pa je zbral 249 jardov in podajo za zadetek (žogo je ujela njegova priljubljena tarča Tyreek Hill. Tagovailoa je petkrat igral proti ekipi Billa Belichicka in vselej zmagal.

Hujša poškodba Chubba
V noči na torek sta bili odigrani dve tekmi, New Orleans je zmagal pri Carolini z 20:17, Pittsburgh pa je bil na domači zelenici boljši od Clevelanda s 26:22. Odločilne točke je v zadnji četrtini dosegel T. J. Watt, ki je zgrabil izgubljeno žogo, z njo pretekel 16 jardov in dosegel izid tekme. Brownsi imajo dodatne skrbi zaradi poškodbe tekača Nicka Chubba, za katerega je sezona bržkone že končana.