Tom Brady in Martellus Bennett sta skreirala vse tri zadetke New Englanda. Foto: Reuters
Paxton Lynch
Paxton Lynch ni blestel v dresu Denverja. Foto: Reuters

Vikingi so tokrat na svojem igrišču poteptali Houston z 31:13. Gostitelji so si neulovljivo prednost nabrali že sredi druge četrtine, ko so po vračanju punta (Marcus Sherels je z žogo pretekel 79 jardov) povedli s 24:0. Podajalec Sam Bradford je bil spet zanesljiv (22/30, 271 jardov, 2 zadetka), predvsem pa ni delal nepotrebnih napak.

Prvi poraz Denverja
Atlanta nadaljuje odlični začetek sezone, prejšnji teden je namreč ugnala podprvaka, tokrat je bila v gosteh boljša še od branilca naslova Denverja - Falconsi so slavili s 23:16. Še osem minut pred koncem je bilo 23:6. Gostujoči napad je bil posebno nevaren pri teku, obramba pa je dobro ustavila novinca na drugi strani Paxtona Lyncha.

Detroit zmagal za točko
Philadelphia je zaostajala večji del tekme na gostovanju pri Detroitu, še pred koncem polčasa je bilo 21:7 za Leve. Eaglesi so se pobrali in dosegli 16 zaporednih točk (Caleb Sturgis je zadel tri proste strele), a gostiteljem je vseeno uspelo sestaviti napad, ki se je končal s prostim strelom Matta Praterja, ki je postavil izid tekme 24:23.

Brady se je vrnil v zmagovalnem ritmu
Prvič po kazni je igral Tom Brady, ki je poveljeval New Englandu h gostujoči zmagi nad Clevelandom s 33:13. Brady je bil vroč, saj je vrgel tri podaje za zadetek, skupna vsota jardov pa je presegla mejo 400 jardov (406). Vse tri podaje za zadetek je ujel Martelius Bennett, več kot sto jardov pa sta zbrala Chris Hogan (114) in Rob Gronkowski (109).