Ben Roethlisberger je popeljal Jeklarje do druge zmage v sezoni. Foto: Reuters
Adrian Peterson
Adrian Peterson je imel slabo tekmo, saj je zbral samo 19 jardov, nato se je še poškodoval. Foto: Reuters
Jimmy Garoppolo
Jimmy Garoppolo je odlično igral, a zaradi padca se ni več vrnil v igro. Foto: Reuters

V deževnem vremenu so gostitelji ves čas vodili. Domači podajalec Ben Roethlisberger je vrgel tri podaje za zadetek, zadnjo šest minut pred koncem, ko je s štirih jardov v končni coni našel popolnoma osamljenega DeAngela Williamsa za visoko vodstvo s 24:16.

Bengalsi izgubili obe žogi
A Bengalsi so vseeno imeli možnost, da se izvlečejo v podaljšek. Najprej je Giovani Bernard po 25 jardov dolgi podaji Andyja Daltona znižal na 24:16, po dveh puntih gostiteljev pa so še dvakrat imeli možnost za zadetek, a so obakrat izgubili žogo.

Bradford debitiral z zmago
V še enem divizijskem obračunu je Minnesota na svojem igrišču ugnala Green Bay s 17:14. Vikingi so v tretji četrtini ostali brez poškodovanega tekača Adriana Petersona, a gostitelji so se zanašali na podajalca Sama Bradforda, ki je debitiral v vijoličnem dresu. Bradford je vrgel dve podaji za zadetek. Izjemno temo je imel lovilec Stefon Diggs (182 jardov, TD). Domača obramba je petkrat zrušila Aarona Rodgersa, ki je v zadnji četrtini izgubil dve žogi.

Garappolo blestel, a se poškodoval
New England je dobil še drugo tekmo brez Toma Bradyja, Patrioti so tokrat premagali Miami z 31:24. Rezervni podajalec Jimmy Garoppolo je spet blestel, saj je zbral tri podaje za zadetek in 234 jardov, vse v prvem polčasu. Pet minut pred koncem uvodnega polčasa se je namreč poškodoval ob padcu, tretji podajalec Jacoby Brissett je naredil ravno dovolj za zmago.