Dean Bombač je bil najboljši pri Cimosu. Foto: MMC RTV SLO/Sandi Fišer

Gostitelji so nastopili brez poškodovanih Gregorja Potočnika in Nemanje Zelenovića, pri Koprčanih pa sta manjkala Gorazd Škof in Jure Dobelšek. Pred 3.000 navijači so Celjani dobro začeli in na krilih podpore s tribun prevzeli pobudo ter ves prvi polčas vodili. V 22. minuti so si prvič priigrali nekoliko občutnejšo prednost (12:9), do odmora pa so razliko še povišali za gol (16:12).

V drugem polčasu so Celjani ohranili visok ritem igre v napadu, z odlično igro v obrambi pa so povsem onemogočili koprske napade in počasi višali prednost. Pet minut pred koncem so povedli celo za 12.

Rok Žuran in Luka Žvižej sta bila najbolj uspešna v domači vrsti. Zadela sta po sedemkrat. Nej Poklar je bil uspešen šestkrat. Zelo razpoložen je bil tudi vratar Dejan Perić. Pri Kopru je Dean Bombač zabil sedem zadetkov, štiri pa Milorad Krivokapić.