Miladin Kozlina je streljal mimo Daniela Narcissa na tekmi med Slovenijo in Francijo.
Francozi so se remija veselili kot majhni otroci.

Po izenačenem začetku (2:2) se je v francoskih vratih razigral Omeyer. Njegovi soigralci so po hitrih protinapadih povedli s 7:3. Na nasprotni strani se je "razbranil" tudi Gorazd Škof, tako so Slovenci izenačili na 9:9.

Varovanci Slavka Iveziča so končnico odigrali z dvema igralcema manj, kar so Francozi izkoristili s tremi zaporednimi zadetki. Uroš Zorman je v zadnjih sekundah postavil izid polčasa (10:12). Zorman je bil s tremi zadetki najboljši slovenski strelec v tem obdobju.

Ivezič je v nadaljevanju v vratih poskusil z Benom Lapajnetom, a je po petih minutih med vratnici spet poslal Škofa. Francozi so bolje začeli tudi v drugem polčasu in povedli 17:13. Igralci v zelenem pa se niso predali in so grizli naprej. Sredi polčasa so se približali na 19:20, nato pa je Matjaž Brumen zapravil protinapad za izenačenje, kar so nasprotniki kaznovali z dvema zaporednima zadetkoma.

Slovenci so se vedno vrnili, a ...
A Slovenci so se spet vrnili; v 52. minuti so po zadetku Jureta Natka izenačili na 23, natančno štiri minute pred koncem pa po sedemmetrovki Zorana Jovičiča na 25. V zadnjih minutah se je zdelo, kot da bi se igralci bali narediti odločilno potezo, saj so zapravili kar tri napade za prvo vodstvo po 2:1. Zadnjo možnost je 1:20 pred koncem zapravil Jovičič, na nasprotni strani pa je Joel Abati dosegel odrešilni zadetek. Zorman je 14 sekund pred koncem sicer izenačil na 26, a časa za zmago je bilo premalo.

Slovenija bo zadnjo tekmo na turnirju odigrala v soboto, ko se bo s Švedsko pomerila za 11. mesto.