Izidi tekem 10. oktobra:
COLORADO - CHICAGO 5:0
Paul Kariya je dosegel prvi zadetek za svoje novo moštvo, podal pa mu je še en novinec v Denverju Teemu Selanne. Dvakrat je vratarja Chicaga premagal Milan Hejduk. Izkazal se je vratar David Aebischer, ki je obranil 31 strelov in sedmič v karieri ostal nepremagan.

PHOENIX - ST. LOUIS 2:1 (v podaljšku)
Srečanje je v peti minuti podaljška odločil David Tanabe. V rednem delu sta bila v prvih dveh tretjinah ob igralcu več na ledu uspešna Daymond Langkow in Keith Tkachuk.

MINNESOTA - NY RANGERS 5:3
Divjaki so zmagali, potem ko so v drugi tretjini zaostajali že 3:1. V zadnji tretjini so na gol Rangersov streljali le enkrat in zadeli.

TAMPA BAY - BOSTON 5:1
Pri zmagovalcih se je izkazal novinec v moštvu Cory Stillman, ki je vratarja Bostona premagal dvakrat.

PITTSBURGH - LOS ANGELES 0:3
V vratih Pingvinov je debitiral 18-letni Marc Andre Fleury, prvi izbor letošnjega nabora. Zadetek je prejel že v 38. sekundi srečanja, nato pa do konca obranil 49 strelov. Gostitelji so na vrata Kingsov streljali le enajstkrat.