Predlogi
Ni najdenih zadetkov.
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Ni najdenih zadetkov.
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Moški:
100 m (M):
1. U. BOLT JAM * 9,58
2. T. GAY ZDA 9,71
3. A. POWELL JAM 9,84
200 m (M):
1. U. BOLT JAM * 19,19
2. A. EDWARD PAN 19,81
3. W. SPEARMON ZDA 19,85
* - svetovni rekord
400 m (M):
1. L. MERRITT ZDA * 44,06
2. J. WARINER ZDA 44,60
3. R. QUOW TRI 45,02
* - najboljši izid sezone
800 m (M):
1. M. MULAUDZI JAR 1:45,29
2. A. KIRWA YEGO KEN 1:45,35
3. Y. SAAD KAMEL BRN 1:45,35
1.500 m (M):
1. Y. S. KAMEL BRN 3:35,93
2. D. MEKONNEN ETI 3:36,01
3. B. LAGAT ZDA 3:36,20
5.000 m (M):
1. K. BEKELE ETI 13:17,09
2. B. LAGAT ZDA 13:17,33
3. J. KWALIA C'KURUI KAT 13:17,78
10.000 m (M):
1. K. BEKELE ETI * 26:46,31
2. Z. TADESE ERI 26:50,12
3. M. MASAI KEN 26:57,39
* - najboljši letošnji izid
110 m ovire (M):
1. R. BRATHWAITE BAR 13,14
2. T. TRAMMELL ZDA 13,15
3. D. PAYNE ZDA 13,15
400 m ovire (M):
1. K. CLEMENT ZDA * 47,91
2. J. CULSON POR 48,09
3. B. JACKSON ZDA 48,23
* - najboljši izid sezone
3.000 m zapreke (M):
1. E. KEMBOI KEN 8:00,43
2. R. KIPKEMBOI KEN 8:00,89
3. B. TAHRI FRA 8:01,18
...
28. B. BUČ SLO 8:40,56
Maraton (M):
1. A. KIRUI KEN * 2:06:54
2. E. K. MUTAI KEN 2:07:48
3. T. KEBEDE ETI 2:08:35
4 x 100 m (M):
1. JAMAJKA * 37,31
Mullings/Frater/Bolt/Powell
2. TRINIDAD IN TOBAGO 37,62
Brown/Burns/
3. VELIKA BRITANIJA 38,02
Williamson/Edgar/Devonish/Aikines
4 x 400 m (M):
1. ZDA * 2:57,86
Taylor/Wariner/Clement/Merritt
2. VELIKA BRITANIJA 3:00,53
Williams/Bingham/Tobin/Rooney
3. AVSTRALIJA 3:00,90
Steffensen/Offereins/Thomas/Wroe
* - najboljši izid sezone
Daljina (M):
1. D. PHILLIPS ZDA 8,54
2. G. KHOTSO MOKOENA JAR 8,47
3. M. WATT AVS 8,37
Troskok (M):
1. P. IDOWU VB * 17,73
2. N. EVORA POR 17,55
3. A. COPELLO KUBA 17,36
* - najboljši izid sezone
Višina (M):
1. J. RIBAKOV RUS 2,32
2. K. IOANNOU CIP 2,32
3. R. SPANK NEM 2,32
. S. BEDNAREK POL 2,22
Palica (M):
1. S. HOOKER AVS 5,90
2. R. MESNIL FRA 5,85
3. R. LAVILLENIE FRA 5,80
Krogla (M):
1. C. CANTWELL ZDA 22,03
2. T. MAJEWSKI POL 21,91
3. R. BARTELS NEM 21,37
...
8. M. VODOVNIK SLO 20,50
Kladivo (M):
1. P. KOZMUS SLO 80,84
2. S. ZIOLKOWSKI POL 79,30
3. A. ZAGORNIJ RUS 78,09
Disk (M):
1. R. HARTING NEM * 69,43
2. P. MALACHOWSKI POL 69,15
3. G. KANTER EST 66,88
Kopje (M):
1. A. THORKILDSEN NOR * 89,59
2. G. MARTINEZ KUBA 86,41
3. Y. MURAKAMI JAP 82,97
* - najboljši izid sezone
Hoja, 20 km (M):
1. V. BORČIN RUS 1:18:41
2. H. VANG KIT 1:19:06
3. E. SANCHEZ MEH 1:19:22
Hoja, 50 km (M):
1. S. KIRDJAPKIN RUS 3:38:35
2. T. NYMARK NOR +2:41
3. J.-A. GARCIA ŠPA 3:02
Deseteroboj:
1. T. HARDEE ZDA * 8.790
2. L. SUAREZ KUBA 8.640
3. A. POGORELOV RUS 8.528
* - najboljši izid sezone
Ženske:
100 m (Ž):
1. S. A. FRASER JAM * 10,73
2. K. STEWART JAM 10,75
3. C. JETER ZDA 10,90
200 m (Ž):
1. A. FELIX ZDA 22,02
2. V. CAMPBELL-BROWN JAM 22,35
3. D. FERGUSON BAH 22,41
400 m (Ž):
1. S. RICHARDS ZDA * 49,00
2. S. WILLIMS JAM 49,32
3. A. KRIVOŠAPKA RUS 49,71
* - najboljši izid sezone
800 m (Ž):
1. C. SEMENYA JAR 1:55,45
2. J. EPKOSGEI KEN 1:57,90
3. J. MEADOWS VB 1:57,93
1.500 m (Ž):
1. M. YUSUF JAMAL BRN 4:03,74
2. L. DOBRISKEY VB 4:03,75
3. S. ROWBURY ZDA 4:04,18
5.000 m (Ž):
1. V. CHERUIYOT KEN 14:57,97
2. S. JEBIWOTT KIBET KEN 14:58,33
3. M. DEFAR ETI 14:58,41
10.000 m (Ž):
1. L. C. MASAI KEN 30:51:24
2. M. MELKAMU ETI 30:51:34
3. W. AYALEW ETI 30:51:95
Maraton (Ž):
1. Š. BAI KIT 2:25:15
2. J. OZAKI JAP 2:25:25
3. A. MERGIA ETI 2:25:32
100 m ovire:
1. B. FOSTER-HYLTON JAM 12,51
2. P. LOPES-SCHLIEP KAN 12,54
3. D. ENNIS-LONDON JAM 12,55
400 m ovire:
1. M. WALKER JAM * 52,42
2. L. DEMUS ZDA 52,96
3. J. LUCAS TRI 53,20
3.000 m zapreke:
1. M. DOMINGUEZ ŠPA * 9:07,32
2. J. ZARUDNEVA RUS 9:08,39
3. M. CHEMOS CHEYWA KEN 9:08,57
* - najboljši izid sezone
Hoja, 20 km:
1. O. KANISKINA RUS 1:28:09
2. O. LOUGHNANE IRS 1:28:58
3. H. LIU KIT 1:29:10
4 x 100 m:
1. JAMAJKA 42,06
Facey/Fraser/Bailey/Stewart
2. BAHAMI 42,29
Ferguson/Sturrup/Amertil/Ferguson M
3. NEMČIJA 42,87
Wagner/Möllinger/Tschirch/Sailer
4 x 400 m:
1. ZDA * 3:17,83
Dunn/Felix/Demus/Richards
2. JAMAJKA 3:21,15
Whyte/Williams-M./Lloyd/S. Williams
3. RUSIJA 3:21,64
Kapačins./Firova/Litvinova/Krivoša.
* - najboljši izid sezone
Palica:
1. A. ROGOWSKA POL 4,75
2. M. PYREK POL 4,65
. C. JOHNSON ZDA 4,65
Višina:
1. B. VLAŠIĆ HRV 2,04
2. A. ČIČEROVA RUS 2,02
3. A. FRIEDRICH NEM 2,02
Daljina:
1. B. REESE ZDA * 7,10
2. T. LEBEDJEVA RUS 6,97
3. K. MEY MELIS TUR 6,80
* - najboljši izid sezone
Troskok:
1. Y. SAVIGNE KUBA 14,95
2. M. GAY KUBA 14,61
3. A. PJATIH RUS 14,58
Kladivo:
1. A. WLODARCZYK * POL 77,96
2. B. HEIDLER NEM 77,12
3. M. HRASNOVA SLK 74,79
* - svetovni rekord
Krogla:
1. V. VILI NZL 20,44
2. N. KLEINERT NEM 20,20
3. G. LIDŽIAO KIT 19,89
Disk:
1. D. SAMUELS AVS 65,44
2. Y. BARRIOS KUBA 65,31
3. N. GRASU ROM 65,20
Kopje:
1. S. NERIUS NEM 67,30
2. B. ŠPOTAKOVA ČEŠ 66,42
3. M. ABAKUMOVA RUS 66,06
...
11. M. RATEJ SLO 57,57
Sedmeroboj:
1. J. ENNIS VB 6.731
2. J. ÖSER NEM 6.493
3. K. CHUDZIK POL 6.471
Neveljaven email naslov