Rezultati iskanja

MMC RTV 365 Radio Televizija mojRTV × Menu

A legfontosabb tollaslabda tornára készülődnek Lendván

16.04.2024

120-150 versenyző várható a hétvégén a 19. Ezüstlabda tollaslabda tornára Lendván. A Mladost játékosai kiharcolták a szereplést az elődöntőben az első szlovén tollaslabda ligában. Lendváról indul útjára szerdán az olimpiai álmokat hordozó szlovén fáklya.

Aréna

68 epizod

Aréna

68 epizod

Minden, ami sport! Hétköznaponként, hétfőtől péntekig hozzuk a legfrissebb híreket a sport világából. Érdekes interjúk és színes riportok egy helyen, az Arénában.

16.04.2024

13.05.2024

Minden az utolsó fordulóban dől el

Már nemcsak saját kezében van a Nafta bajnoki címének sorsa. Biztossá vált a búcsú az elsőosztálytól a lendvai klub U19-es csapata számára. Hétméteresekkel győzte le Svájcot a szlovén kézilabda válogatott, és ezzel kijutott a 2025-ös világbajnokságra.

10.05.2024

Győzni kell a visszavágón!

26:27-re kikapott Svájctól a szlovén férfi kézilabda-válogatott a vb-selejtező első mérkőzésén Koperben. A Dallas az Oklahoma otthonában egyenlített az NBA negyeddöntős párharcában. A Leverkusen megőrizte idénybeli veretlenségét a 49. tétmeccsén is.

09.05.2024

Borussia Dortmund-Real Madrid döntőt rendeznek a Bajnokok Ligájában

Német-spanyol döntőt rendeznek az idei labdarúgó Bajnokok Ligájában. A Real Madrid az idegenbeli 2:2-es döntetlen után odahaza 2:1-re megverte a Bayern Münchent. A szlovén férfi kézilabda-válogatott ma Koperben Svájccal játszik világbajnoki selejtezőn.

08.05.2024

Irány az elsőosztály!

07.05.2024

Éljen a Szlovén túraútvonal!

Május 31-ig lehet megtekinteni a Szlovén túraútvonal 70 éve című kiállítást a lendvai színház- és hangversenyterem előcsarnokában. A tárlat megnyitójára hétfőn került sor a Lendvai Hegymászók Egyesülete és a Szlovén Hegymászó Szövetség szervezésében.

06.05.2024

Pogačar már rózsaszínbe öltözött a Girón

Tadej Pogačar vasárnapi szakaszgyőzelmével a második etap után átvette a vezetést az összetettben a Giro d’Italián. Két fordulóval a vége előtt továbbra is két pont választja el egymástól a listavezető Naftát és a második helyezett Primorjét a másodosztályban.

03.05.2024

Kevés a játékvezető

Továbbra is hiány van a labdarúgó játékvezetőkből, derült ki a Lendvai Községközi Labdarúgó Játékvezetők Egyesületének múlt héten tartott éves közgyűlésén. Tadej Pogačarral rajtol a 107. Giro d´Italia.

01.05.2024

Egy különleges sportrendezvény Lendván

2004. május 1-jén 24 órás sportmaratonnal ünnepelték meg Lendván Szlovénia belépését az Európai Unióba. A 20 évvel ezelőtti rendezvényre tekintünk vissza Ivan Koncuttal.

30.04.2024

Megdőlt a rekord Petesházán

Rekordnagyságú mezőny, összesen 201 versenyző indult szombaton Petesházán a szlovén pályaíjász kupa, és a Közép-Európa Kupa (CEC) versenysorozat első fordulóján. A szlovén íjászok mellett magyar, horvát, osztrák, szerb és szlovák versenyzők indultak.

29.04.2024

Nyáron végre beindul az élet a Lendvai Football Akadémián

Szombaton Lendván nézte meg a Nafta – Rudar Velenje mérkőzést Végh Gábor, a Nafta 1903 Labdarúgó Egyesület elnöke. Mint elmondta, a tervek szerint májusban használatba veszik a Lendvai Football Akadémiát.

26.04.2024

Tizenegyes dráma után döntős a Rogaška

Gorica-Rogaška döntő lesz a szlovén férfi labdarúgó kupában. A Mura tizenegyesekkel veszített 6:7-re a Rogaška ellen a csütörtöki elődöntőben. Ezüstérmet szerzett Kaja Kajzer szlovén cselgáncsozó Zágrábban az olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokságon.

25.04.2024

Olyan közel, mégis olyan messze

A Gorica az első döntős a labdarúgó kupában. Ferencváros-Paks döntő lesz a Magyar Kupában. Huszadik alkalommal lett országos bajnok az ACH Volley férfi röplabda klub. Anže Kopitar góljával nyert hosszabbításban a Los Angeles az Edmonton ellen.

24.04.2024

Van győzelem, és van GYŐZELEM.

A Gorica-Beltinci találkozón dől el, hogy ki lesz a labdarúgó kupa első döntőse. A Paks 2:1-re győzött a Kisvárda ellen, és bejutott a Magyar Kupa döntőjébe. 20. alkalommal lett országos női kosárlabda bajnok a Celje. Egyenlített a Dallas a playoffban.

23.04.2024

Erős utánpótlással rendelkezik a Mladost Tollaslabda Klub

A Mladost edzője, Luka Petrič értékeli védencei szereplését a 19. Ezüstlabdán. Tija Horvat Cipruson szerepelt U19-es tollaslabda tornán. Megkezdődött a szlovén 3D íjász kupa idénye. Hagyományos íjjal kettős lendvai siker született. Hétvégi focieredmények.

22.04.2024

Új gazdákra találtak az ezüstlabdák

Négy országból összesen 104 tollaslabdázó indult Lendván a 19. Ezüstlabdán. 2:0-ás idegenbeli sikert aratott a Nafta a Bilje ellen a másodosztály 26. fordulójában. Győzött az U15-ös és az U17-es csapat is.

19.04.2024

Minden sportoló álma az olimpiai játékok

Vendégeink Jani Klemenčič evezős, az 1992-es barcelonai olimpia bronzérmese és Katja Koren Miklavec, az 1994-es lillehammeri ötkarikás játékokon bronzérmet nyerő alpesi síző.

18.04.2024

„Minden sport minden embernek”

17.04.2024

Száz nap múlva kezdődik a nyári olimpia!

15.04.2024

A túl sok hiba okozta a Nafta vesztét

Hétgólos mérkőzésen kapott ki vasárnap a Nafta a másodosztály 25. fordulójában. A Grosuplje 4:3-ra nyert Lendván. A listavezető előnye egy pontra csökkent a Beltinci előtt. A Nafta ifistái fontos győzelmet arattak a Koper ellen.