8599 oddaj

8599 oddaj

11.04.2021

Kolesarstvo

V Španiji se je končal prvi neposredni obračun najboljših kolesarjev svetovne lestvice, Tadeja Pogačarja in Primoža Rogliča. Odzivi in zanimivosti v dopoldanskih športnih minutah.

8 min 46 s

10.04.2021

Kolesarstvo in hokej

V alpski hokejski ligi sta v polfinalnih serijah na sporedu drugi tekmi. Ob vodstvu Olimpije in Jesenic bosta slovenska kluba drevi gostovala. V okolici Bilbaa se končuje kolesarska dirka po Baskiji. V odločilni zadnji etapi s ciljnim vzponom bosta skupno zmago napadala tudi Primož Roglič in Tadej Pogačar.

8 min 34 s

09.04.2021

Tenis in kolesarstvo

Teniške igralke nadaljujejo igro na turnirju svetovne serije, Kaja Juvan pa se po odličnem začetku sezone in preboleli koronavirusni bolezni pripravlja na nadaljevanje. Teniško zgodbo o karanteni v Mehiki bomo prepletli s svežimi novicami s kolesarske dirke po Baskiji.

15 min 9 s

09.04.2021

Rokomet in hokej

Celjski rokometaši so v Parizu končali letošnje nastope v ligi prvakov. Po tekmi s Parizom Saint-Germainom v dopoldansknem Navalu na šport bomo ponudili odzive in pogled na letošjo sezono. Ujeli boste tudi izjave po prvih polfinalnih tekmah alpske hokejske lige in zanimivosti s kolesarske dirke po Baskiji.

11 min 9 s

08.04.2021

Nogomet in kolesarstvo

V popoldanskih športnih minutah zaokrožimo teden v nogometni ligi prvakov in se posvetimo kolesarski dirki po Baskiji.

13 min 5 s

08.04.2021

Kolesarstvo in rokomet

Na kolesarski dirki po Baskiji so kolesarji pripravljeni na nov razgiban dan, znova z najboljšima slovenskima kolesarjema v glavni vlogi. Ponudimo še uvod pred tekmo rokometne lige prvakov in opomnik na športno pogovorno oddajo V sredo z Niko Križnar.

11 min 17 s

07.04.2021

Biatlon in smučarski skoki

Slovenska biatlonska reprezentanca bo dobila novega trenerja. Uroš Velepec se vrača v Ukrajino, slovenski reprezentanti pa po eni najuspešnejših sezon čakajo na odločitev, kdo jih bo vodil v prihodnjih letih. Opomnimo še na športno pogovorno oddajo V sredo z dobitnico velikega kristalnega globusa Niko Križnar v glavni vlogi.

11 min 27 s

07.04.2021

Kolesarska dirka po Baskiji in nogomet

Nadaljuje se kolesarska dirka po Baskiji z najboljšima slovenskima kolesarjema v glavni vlogi. V dopoldanskem Navalu na šport ponudimo odzive in se posvetimo nadaljevanju nogometne lige prvakov.

10 min 38 s

06.04.2021

Nogomet in veslanje

V popoldanskih športnih minutah se posvetimo večernim tekmam v nogometni ligi prvakov, ob zaključku etape na kolesarski dirki po Baskiji pogledamo še v slovensko veslaško reprezentanco, ki se pripravlja na olimpijske kvalifikacije.

8 min 45 s

06.04.2021

Kolesarska dirka po Baskiji

Prvi medsebojni obračun najboljših kolesarjev svetovne lestvice, Primoža Rogliča in Tadeja Pogačarja, je minil v znamenju vožnje na čas. V dopoldanskem Navalu na športponudimo odzive in se posvetimo nadaljevanju nogometne lige prvakov.

7 min 43 s

05.04.2021

Naval na šport ob 17:45

4 min 26 s

05.04.2021

Naval na šport ob 09:15

7 min 52 s

04.04.2021

8 min 9 s

03.04.2021

Kolesarstvo

V popoldanskih športnih minutah bomo ponudili zanimivosti iz sveta kolesarstva. Najboljše ekipe se pripravljajo na dirko po Baskiji, končuje se dirka po Flandriji, v Sloveniji pa sestavljajo koledar najpomembnejših dirk.

8 min 48 s

03.04.2021

Nogomet

Ukrepi za zajezitev epidemije pomembno vplivajo tudi na nadaljevanje domačih ligaških tekmovanj. Kaj pomeni prekinitev prvenstva in kakšne posledice bodo utrpela tekmovanja, izveste v dopoldanskih športnih minutah.

9 min 41 s

02.04.2021

Hokej

Hokejisti v alpski ligi nadaljujejo s tekmovanji in treningi. Olimpija in Jesenice sta v boju za zmago v tem tekmovanju odigrala tretji tekmi četrtfinala pred domačimi gledalci. Zanimivosti ponudimo v popoldanskem Navalu na šport.

7 min 38 s

02.04.2021

Rokomet

Celjski rokometaši so v ligi prvakov odigrali prvo tekmo osmine finala s tekmeci iz Pariza. V dopoldanskem Navalu na šport vam ponudimo odzive in ugotovimo, kakšne možnosti imajo slovenski prvaki za preboj med osem najboljših.

9 min 20 s

01.04.2021

V rokometni ligi prvakov se začenjajo izločilni boji. Ob težavah z izpeljavo skupinskega dela tekmovanja moštva začenjajo tekme osmine finala. Tekmec Celja je francoski PSG. Uvod v prvi dvoboj, ki ga bomo v večeru spremljali na Valu 202, ponudimo v Navalu na šport.

8 min 59 s

01.04.2021

Nogomet in rokomet

Nogometne reprezentance so sklenile prvi del kvalifikacij za nastop na svetovnem prvenstvu. V dopoldanskih športnih minutah o tem, kdo je najbolje zakorakal v nov kvalifikacijski cikel in katere reprezentance so se nepričakovano znašle v težavah. Nogometne zanimivosti prepletemo z rokometnimi v pričakovanju tekme osmine finala rokometne lige prvakov.

4 min 26 s

31.03.2021

Rokomet in nogomet

Rokometaši pričakujejo nadaljevanje lige prvakov, mladi nogometaši pa so zaokrožili prvi del evropskega prvenstva reprezentanc do 21 let. Zanimivosti ponudimo v popoldanskem Navalu na šport.