Sreda, 26. oktober | |||
Ura | Oddaja | Voditelj | Arhiv |
9.30 | Soočenje kandidatk in kandidatov za župana občine Šentilj, Radio Maribor | Radijska tribuna | |
13.00 | Predstavitev kandidatov za župane v občini Izola, Radio Koper | Jasna Preskar | |
14.00 | Predstavitev kandidata za župana občine Pivka, Radio Koper | Mateja Rolih Maglica | |
Četrtek, 27. oktober | |||
Ura | Oddaja | Voditelj | Arhiv |
14.00 | Predstavitev kandidatov za župane Mestne občine Nova Gorica, Radio Koper | Nataša Uršič | |
Predstavitev kandidatov za župane v občini Divača, Radio Koper | Vesna Potočar Godnič | ||
Petek, 28. oktober | |||
Ura | Oddaja | Voditelj | Arhiv |
13.00 | Predstavitev kandidatov za župane Mestne občine Koper, Radio Koper | Tjaša Škamperle | |
14.00 | Predstavitev kandidatov za župane v občini Miren-Kostanjevica, Radio Koper | Eva Furlan | |
Sreda, 2. november | |||
Ura | Oddaja | Voditelj | Arhiv |
9.30 | Soočenje kandidatk in kandidatov za župana občine Ruše, Radio Maribor | Radijska tribuna | |
17.00 | Soočenje kandidatov za župane v Mestnih občinah Nova Gorica in Koper, Radio Prvi | Studio ob 17h | |
13.00 | Predstavitev kandidatov za župane občine Komen, Radio Koper | Vesna Potočar Godnič | |
14.00 | Predstavitev kandidatov za župane občine Kanal, Radio Koper | Valter Pregelj | |
20.50 | Soočenje kandidatov za župana v Mestni občini Ptuj, TV Slovenija 2 | Matej Korošec in Ana Bučar | |
Četrtek, 3. november | |||
Ura | Oddaja | Voditelj | Arhiv |
13.00 | Predstavitev kandidatov za župane občine Sežana, Radio Koper | Vesna Potočar Godnič | |
14.00 | Predstavitev kandidatov za župane občine Bovec, Radio Koper | Mariša Bizjak | |
20:50 | Soočenje kandidatov za župana v Mestni občini Murska Sobota, TV Slovenija 2 | Bojan Peček in Cirila Sever | |
21:40 | Soočenje kandidatov za župana v Mestni občini Novo mesto, TV Slovenija 2 | Barbara Vidmajer | |
Petek, 4.november | |||
13.00 | Predstavitev kandidatov za župane v občini Idrija, Radio Koper | Nina Brus | |
14.00 | Predstavitev kandidatov za župane v občini Renče-Vogrsko , Radio Koper | Valter Pregelj | |
Ponedeljek, 7. november | |||
Ura | Oddaja | Voditelj | Arhiv |
17.00 | Soočenje kandidatov za župane v Mestnih občinah Kranj in Velenje, Radio Prvi | Studio ob 17h | |
20:50 | Soočenje kandidatov za župana v Mestni občini Koper, TV Slovenija 2 | Elen Batista in Dean Jelačin | |
Torek, 8. november | |||
Ura | Oddaja | Voditelj | Arhiv |
20.50 | Soočenje kandidatov za župana v Mestni občini Celje, TV Slovenija 2 | Saša Kisovec in Barbara Štor | |
Sreda, 9. november | |||
Ura | Oddaja | Voditelj | Arhiv |
9.30 | Soočenje kandidatk in kandidatov za župana občine Hoče - Slivnica, Radio Maribor | Radijska tribuna | |
13.00 | Predstavitev kandidatov za župane v občini Vipava, Radio Koper | ||
14.00 | Predstavitev kandidatov za župane v občini Tolmin, Radio Koper | Mariša Bizjak | |
20:55 | Soočenje kandidatov za župana v Mestni občini Kranj, TV Slovenija 2 | Jan Novak in Janja Koren | |
Četrtek, 10. november | |||
Ura | Oddaja | Voditelj | Arhiv |
17.00 | Soočenje kandidatov za župane v Mestnih občinah Ptuj, Murska Sobota, Novo Mesto, Radio Prvi | Studio ob 17h | |
17.00 | Soočenje kandidatk in kandidatov za župana občine Ptuj, Radio Maribor | Radio Maribor | |
20.50 | Predstavitev kandidata za župana v Mestni občini Slovenj Gradec, TV Slovenija 2 | Lea Vornšek | |
13.00 | Predstavitev kandidatov za župane v občini Hrpelje - Kozina, Radio Koper | Tjaša Škamperle | |
14.00 | Predstavitev kandidatov za župane v občini Šempeter – Vrtojba, Radio Koper | Eva Furlan | |
21.00 | Soočenje kandidatov za župana v Mestni občini Krško, TV Slovenija 2 | Saša Kisovec in Barbara Štor | |
Petek, 11. november | |||
13.00 | Predstavitev kandidatov za župane v občini Postojna, Radio Koper | Barbara Kampos | |
14.00 | Predstavitev kandidatov za župane v občini Kobarid, Radio Koper | Mariša Bizjak | |
Ponedeljek, 14. november | |||
Ura | Oddaja | Voditelj | Arhiv |
20.50 | Soočenje kandidatov za župana v Mestni občini Nova Gorica, TV Slovenija 2 | Mojca Dumančič in Miloš Batistuta | |
Torek, 15. november | |||
Ura | Oddaja | Voditelj | Arhiv |
17.00 | Soočenje kandidatov za župana v Mestni občini Ljubljana, Radio Prvi | Studio ob 17h | |
21.00 | Soočenje kandidatov za župana v Mestni občini Maribor, TV Slovenija 2 | Jasmina Gregorec in Zoran Medved | |
Sreda, 16. november | |||
Ura | Oddaja | Voditelj | Arhiv |
9.30 | Soočenje kandidatk in kandidatov za župana občine Miklavž na Dravskem polju, Radio Maribor | Radijska tribuna | |
15.30 | Veliko soočenje kandidatk in kandidatov za župana mestne občine Maribor, Radio Maribor | Radio Maribor | |
17.00 | Soočenje kandidatov za župane v Mestnih občinah Krško, Celje in Slovenj Gradec, Radio Prvi | Studio ob 17h | |
18.00 | Soočenje kandidatov za župane v Mestni občini Velenje, TV Slovenija 2 | Lea Vornšek in Duška Lah | |
13.00 | Predstavitev kandidatov za župane v občini Ajdovščina, Radio Koper | Karin Zorn Čebokli | |
14.00 | Predstavitev kandidatov za župane v občini Cerkno, Radio Koper | Nina Brus | |
Četrtek, 17. november | |||
Ura | Oddaja | Voditelj | Arhiv |
17.00 | Soočenje kandidatov za župane v Mestni občini Maribor - Radio Prvi | Studio ob 17h | |
17.00 | Soočenje kandidatk in kandidatov za župana občine Slovenska Bistrica, Radio Maribor | Radio Maribor | |
13.00 | Soočenje kandidatov za župane v občini Ilirska Bistrica, Radio Koper | Mateja Rolih Maglica | |
14.00 | Soočenje kandidatov za župane v občini Piran, Radio Koper | Lea Širok | |
21.00 | Soočenje kandidatov za župane v Mestni občini Ljubljana, TV Slovenija 2 | Jasmina Jamnik in Saša Krajnc | |
Petek, 18. november | |||
13.00 | Soočenje kandidatov za župane v občini Ankaran, Radio Koper | ||
14.00 | Soočenje kandidatov za župane v občini Brda, Radio Koper | Nataša Uršič | |
Predlogi
Ni najdenih zadetkov.
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja
Rezultati iskanja