Predlogi

Ni najdenih zadetkov.


Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Rezultati iskanja

Deli Televizija MMC Radio Kazalo

Spored

SREDA, 2. februar

Curling
13.05 mešane dvojice, skupinski del


ČETRTEK, 3. februar

Curling
02.05 mešane dvojice, skupinski del
07.05 mešane dvojice, skupinski del
13.05 mešane dvojice, skupinski del

Hokej
Skupinski del, ženske:
- skupina A:
05.10 Švica - Kanada
14.10 Finska - ZDA
- skupina B:
05.10 Kitajska - Češka
09.40 Japonska - Švedska

Smučanje - prosti slog
11.00 grbine, kvalifikacije, ženske
12.45 grbine, kvalifikacije, moški


PETEK, 4. februar

Olimpizem
13.00 slovesno odprtje 24. ZOI

Curling
01.35 mešane dvojice, skupinski del
06.35 mešane dvojice, skupinski del

Hokej
Skupinski del, ženske:
- skupina A:
05.10 Ruski olimpijski komite - Švica
- skupina B:
05.10 Danska - Kitajska

Umetnostno drsanje
03.02 ekipno, kratki program, moški
04.41 ekipno, plesni pari, ritmični program
06.22 ekipno, športni pari, kratki program


SOBOTA, 5. februar

Biatlon
10.00 mešana štafeta, 4x6 km

Curling
02.05 mešane dvojice, skupinski del
07.05 mešane dvojice, skupinski del
13.05 mešane dvojice, skupinski del

Deskanje na snegu
03.45 slopestyle, kvalifikacije, ženske
04.47 slopestyle, kvalifikacije, ženske

Hitrostno drsanje
09.30 3000 m, ženske

Hitrostno drsanje - kratke proge
12.00 500 m, kvalifikacije, ženske
12.38 1000 m, kvalifikacije, moški
13.23 mešana štafeta, četrtfinale
13.53 mešana štafeta, polfinale
14.18 mešana štafeta, mali finale
14.26 mešana štafeta, finale

Hokej
Skupinski del, ženske:
- skupina A:
05.10 Kanada - Finska
14.10 ZDA - Ruski olimpijski komite
- skupina B:
09.40 Češka - Švedska
09.40 Danska - Japonska

Sankanje
12.10 prva vožnja, moški
13.50 druga vožnja, moški

Smučanje prostega sloga
11.00 grbine, kvalifikacije, moški
12.30 grbine, finale, prva vožnja, moški
13.05 grbine, finale, druga vožnja, moški
13.40 grbine, finale, tretja, zadnja vožnja, moški

Smučarski tek
08.45 skiatlon, 15 km, ženske

Smučarski skoki
- srednja skakalnica, moški:
07.20 kvalifikacije
- srednja skakalnica, ženske:
11.45 posamična tekma


NEDELJA, 6. februar

Alpsko smučanje
04.00 smuk, moški (prestavljeno na ponedeljek)

Curling
02.05 mešane dvojice, skupinski del
07.05 mešane dvojice, skupinski del
13.05 mešane dvojice, skupinski del

Deskanje na snegu
02.30 slopestyle, finale, prva vožnja, ženske
02.57 slopestyle, finale, druga vožnja, ženske
03.24 slopestyle, finale, tretja, zadnja vožnja, ženske
05.30 slopestyle, kvalifikacije, moški
06.32 slopestyle, kvalifikacije, moški

Hitrostno drsanje
09.30 5000 m, moški

Hokej
Skupinski del, ženske:
- skupina A:
14.10 Švica - ZDA
- skupina B:
09.40 Kitajska - Japonska

Sankanje
12.30 tretja vožnja, moški
14.15 četrta, zadnja vožnja, moški

Smučanje prostega sloga
11.00 grbine, kvalifikacije, ženske
12.30 grbine, finale, prva vožnja, ženske
13.05 grbine, finale, druga vožnja, ženske
13.40 grbine, finale, tretja, zadnja vožnja, ženske

Smučarski tek
08.00 skiatlon, 30 km, moški

Smučarski skoki
- srednja skakalnica, moški:
12.00 posamična tekma

Umetnostno drsanje
02.37 ekipno, kratki program, ženske
04.57 ekipno, športni pari, prosti program


PONEDELJEK, 7. februar

Alpsko smučanje
Veleslalom, ženske:
02.30 prva vožnja
07.30 druga vožnja

05.00 smuk, moški

Biatlon
10.00 individualna tekma, 15 km, ženske

Curling
02.05 mešane dvojice, skupinski del
13.05 mešane dvojice, polfinale

Deskanje na snegu
05.00 slopestyle, finale, prva vožnja, moški
05.27 slopestyle, finale, druga vožnja, moški
05.54 slopestyle, finale, tretja, zadnja vožnja, moški

Hitrostno drsanje
09.30 1500 m, ženske

Hitrostno drsanje na kratke proge
12.30 500 m, četrtfinale, ženske
12.44 1000 m, četrtfinale, moški
13.13 500 m, polfinale, ženske
13.20 1000 m, polfinale, moški
13.41 500 m, mali finale, ženske
13.46 500 m, finale, ženske
13.52 1000 m, mali finale, moški
13.58 1000 m, finale, moški

Hokej
Skupinski del, ženske:
- skupina A:
05.10 Kanada - Ruski olimpijski komite
14.10 Finska - Švica
- skupina B:
09.40 Češka - Danska
14.10 Švedska - Kitajska

Sankanje
12.50 prva vožnja, ženske
14.30 druga vožnja, ženske

Smučanje prostega sloga
02.30 big air, kvalifikacije, ženske
03.15 big air, kvalifikacije, ženske
04.00 big air, kvalifikacije, ženske
06.30 big air, kvalifikacije, moški
07.15 big air, kvalifikacije, moški
08.00 big air, kvalifikacije, moški

Smučarski skoki
12.45 mešana ekipna tekma, srednja skakalnica

Umetnostno drsanje
02.22 ekipno, prosti program, moški
03.31 ekipno, plesni pari, prosti program
04.37 ekipno, prosti program, ženske


TOREK, 8. februar

Alpsko smučanje
04.00 superveleslalom, moški

Biatlon
09.30 individualna tekma, 20 km, moški

Curling
07.05 mešane dvojice, za tretje mesto
13.05 mešane dvojice, finale

Deskanje na snegu
03.40 paralelni veleslalom, kvalifikacije, prva vožnja, ženske
04.07 paralelni veleslalom, kvalifikacije, prva vožnja, moški
04.34 paralelni veleslalom, kvalifikacije, druga vožnja, ženske
05.01 paralelni veleslalom, kvalifikacije, druga vožnja, moški
07.30 paralelni veleslalom, osmina finala, ženske
07.48 paralelni veleslalom, osmina finala, moški
08.06 paralelni veleslalom, četrtfinale, ženske
08.15 paralelni veleslalom, četrtfinale, moški
08.24 paralelni veleslalom, polfinale, ženske
08.30 paralelni veleslalom, polfinale, moški
08.36 paralelni veleslalom, za tretje mesto, ženske
08.43 paralelni veleslalom, za tretje mesto, moški
08.50 paralelni veleslalom, finale, ženske
08.57 paralelni veleslalom, finale, moški

Hitrostno drsanje
11.30 1500 m, moški

Hokej
Skupinski del, ženske:
- skupina A:
05.10 ZDA - Kanada
14.10 Ruski olimpijski komite - Finska
- skupina B:
09.40 Japonska - Češka
14.10 Švedska - Danska

Sankanje
12.50 tretja vožnja, ženske
14.35 četrta, zadnja vožnja, ženske

Smučanje prostega sloga
03.00 big air, finale, prvi skok, ženske
03.22 big air, finale, drugi skok, ženske
03.45 big air, finale, tretji, zadnji skok, ženske

Smučarski tek
09.00 sprint prosti slog, kvalifikacije, ženske
09.50 sprint prosti slog, kvalifikacije, moški
11.30 sprint prosti slog, četrtfinale, ženske
11.55 sprint prosti slog, četrtfinale, moški
12.25 sprint prosti slog, polfinale, ženske
12.35 sprint prosti slog, polfinale, moški
12.47 sprint prosti slog, finale, ženske
13.00 sprint prosti slog, finale, moški

Umetnostno drsanje
02.22 kratki program, moški


SREDA, 9. februar

Alpsko smučanje
Slalom, ženske:
03.15 prva vožnja
06.45 druga vožnja

Curling
13.05 moški, skupinski del

Deskanje
02.30 snežni žleb, kvalifikacije, ženske
03.21 snežni žleb, kvalifikacije, ženske
04.00 deskarski kros, kvalifikacije, ženske
04.55 deskarski kros, kvalifikacije, ženske
05.30 snežni žleb, kvalifikacije, moški
06.21 snežni žleb, kvalifikacije, moški
07.30 deskarski kros, osmina finala, ženske
08.07 deskarski kros, četrtfinale, ženske
08.28 deskarski kros, polfinale, ženske
08.45 deskarski kros, mali finale, ženske
deskarski kros, finale, ženske

Hitrostno drsanje na kratke proge
12.00 1500 m, četrtfinale, moški
12.44 1000 m, kvalifikacije, ženske
13.29 1500 m, polfinale, moški
13.45 3000 m, štafeta, polfinale, ženske
14.13 1500 m, mali finale, moški
14.20 1500 m, finale, moški

Hokej
Skupinski del, moški:
- skupina B:
09.40 Ruski olimpijski komite - Švica
14.10 Češka - Danska

Nordijska kombinacija
- posamično:
09.00 skakalni del, srednja skakalnica
12.00 tekaški del, 10 km

Sankanje
13.20 prva vožnja, moški dvojec
14.35 druga, zadnja vožnja, moški dvojec

Smučanje prostega sloga
04.00 big air, finale, prvi skok, moški
04.22 big air, finale, drugi skok, moški
04.45 big air, finale, tretji, zadnji skok, moški


ČETRTEK, 10. februar

Alpsko smučanje
Alpska kombinacija, moški:
03.30 smuk
07.15 slalom

Curling
02.05 ženske, skupinski del
07.05 moški, skupinski del
13.05 ženske, skupinski del

Deskanje na snegu
02.30 snežni žleb, finale, prva vožnja, ženske
02.57 snežni žleb, finale, druga vožnja, ženske
03.24 snežni žleb, finale, tretja, zadnja vožnja, ženske
04.15 deskarski kros, kvalifikacije, moški
05.10 deskarski kros, kvalifikacije, moški
07.00 deskarski kros, osmina finala, moški
07.37 deskarski kros, četrtfinale, moški
07.58 deskarski kros, polfinale, moški
08.15 deskarski kros, mali finale, moški
deskarski kros, finale, moški

Hitrostno drsanje
13.00 5000 m, ženske

Hokej
Skupinski del, moški:
- skupina A:
14.10 ZDA - Kitajska
14.10 Kanada - Nemčija
- skupina C:
05.10 Švedska - Latvija
09.40 Finska - Slovaška

Sankanje
14.30 štafeta

Skeleton
02.30 prva vožnja, moški
04.00 druga vožnja, moški

Smučanje prostega sloga
12.00 akrobatski skoki, finale, prvi skok, mešano ekipno
12.50 akrobatski skoki, finale, drugi, zadnji skok, mešano ekipno

Smučarski tek
08.00 10 km klasično, ženske

Umetnostno drsanje
02.38 prosti program, moški


PETEK, 11. februar

Alpsko smučanje
04.00 superveleslalom, ženske
Biatlon
10.00 sprint, 7,5 km, ženske

Curling
02.05 moški, skupinski del
07.05 ženske, skupinski del
13.05 moški, skupinski del

Deskanje na snegu
02.30 snežni žleb, finale, prva vožnja, moški
02.57 snežni žleb, finale, druga vožnja, moški
03.24 snežni žleb, finale, tretja, zadnja vožnja, moški

Hitrostno drsanje
09.00 10.000 m, moški

Hitrostno drsanje na kratke proge
12.00 1000 m, četrtfinale, ženske
12.18 500 m, kvalifikacije, moški
12.55 1000 m, polfinale, ženske
13.04 5000 m, štafeta, polfinale, moški
13.37 1000 m, mali finale, ženske
13.43 1000 m, finale, ženske

Hokej
Skupinski del, moški:
- skupina B:
05.10 Danska - Ruski olimpijski komite
09.40 Češka - Švica
- skupina C:
09.40 Švedska - Slovaška
14.10 Latvija - Finska
Izločilni boji, ženske:
05.10 četrtfinale 1
14.10 četrtfinale 2

Skeleton
02.30 prva vožnja, ženske
04.00 druga vožnja, ženske
13.20 tretja vožnja, moški
14.55 četrta, zadnja vožnja, moški

Smučarski tek
08.00 15 km klasično, moški

Smučarski skoki
Velika skakalnica, moški:
12.00 kvalifikacije


SOBOTA, 12. februar

Biatlon
10.00 sprint, 10 km, moški

Curling
02.05 ženske, skupinski del
07.05 moški, skupinski del
13.05 ženske, skupinski del

Deskanje na snegu
03.00 deskarski kros, četrtfinale, mešane ekipe
03.30 deskarski kros, polfinale, mešane ekipe
03.50 deskarski kros, mali finale, mešane ekipe
deskarski kros, finale, mešane ekipe

Hitrostno drsanje
09.00 ekipno zasledovanje, četrtfinale, ženske
09.53 500 m, moški

Hokej
Skupinski del, moški:
- skupina A:
05.10 Kanada - ZDA
09.40 Nemčija - Kitajska
- skupina B:
14.10 Ruski olimpijski komite - Češka
14.10 Švica - Danska
Izločilni boji, ženske:
05.10 četrtfinale 3
09.40 četrtfinale 4

Skeleton
13.20 tretja vožnja, ženske
14.55 četrta, zadnja vožnja, ženske

Smučarski tek
08.30 štafeta 4x5 km, ženske

Smučarski skoki
Velika skakalnica, moški:
12.00 posamična tekma

Umetnostno drsanje
12.07 plesni pari, ritmični program


NEDELJA, 13. februar

Alpsko smučanje
Veleslalom, moški:
03.15 prva vožnja
06.45 druga vožnja

Biatlon
10.00 zasledovanje 10 km, ženske
11.45 zasledovanje 12,5 km, moški

Bob
- enosed, ženske
02.30 prva vožnja
04.00 druga vožnja

Curling
02.05 moški, skupinski del
07.05 ženske, skupinski del
13.05 moški, skupinski del

Hitrostno drsanje
14.00 ekipno zasledovanje, četrtfinale, moški
14.56 500 m, ženske

Hitrostno drsanje na kratke proge
12.00 500 m, četrtfinale, moški
12.27 500 m, polfinale, moški
12.35 3000 m, štafeta, mali finale, ženske
12.44 3000 m, štafeta, finale, ženske
13.09 500 m, mali finale, moški
13.14 500 m, finale, moški

Hokej
Skupinski del, moški:
- skupina A:
14.10 Kitajska - Kanada
14.10 ZDA - Nemčija
- skupina C:
05.10 Slovaška - Latvija
09.40 Finska - Švedska

Smučanje prostega sloga
03.00 slopestyle, kvalifikacije, ženske
04.01 slopestyle, kvalifikacije, ženske
12.00 akrobatski skoki, kvalifikacije, ženske
12.45 akrobatski skoki, kvalifikacije, ženske

Smučarski tek
08.00 štafeta 4x10 km, moški


PONEDELJEK, 14. februar

Bob
- enosed, ženske:
02.30 tretja vožnja
04.00 četrta, zadnja vožnja
- dvosed, moški:
13.05 prva vožnja
14.40 druga vožnja

Curling
02.05 ženske, skupinski del
07.05 moški, skupinski del
13.05 ženske, skupinski del

Deskanje na snegu
02.30 big air, kvalifikacije, ženske
03.15 big air, kvalifikacije, ženske
04.00 big air, kvalifikacije, ženske
06.30 big air, kvalifikacije, moški
07.15 big air, kvalifikacije, moški
08.00 big air, kvalifikacije, moški

Hokej
Izločilni boji, ženske:
05.10 polfinale 1
14.10 polfinale 2

Smučanje prostega sloga
02.30 slopestyle, finale, prva vožnja, ženske
02.57 slopestyle, finale, druga vožnja, ženske
03.24 slopestyle, finale, tretja, zadnja vožnja, ženske
05.30 slopestyle, kvalifikacije, moški
06.32 slopestyle, kvalifikacije, moški
12.00 akrobatski skoki, finale, prvi skok, ženske
13.00 akrobatski skoki, finale, drugi, zadnji skok, ženske

Smučarski skoki
12.00 ekipna tekma, velika skakalnica, moški

Umetnostno drsanje
02.22 plesni pari, prosti program


TOREK, 15. februar

Alpsko smučanje
04.00 smuk, ženske

Biatlon
07.30 štafeta 4x7,5 km, moški

Bob
- dvosed, moški:
13.15 tretja vožnja
14.50 četrta, zadnja vožnja

Curling
02.05 moški, skupinski del
07.05 ženske, skupinski del
13.05 moški, skupinski del

Deskanje na snegu
02.30 big air, finale, prvi skok, ženske
02.52 big air, finale, drugi skok, ženske
03.15 big air, finale, tretji, zadnji skok, ženske
06.00 big air, finale, prvi skok, moški
06.22 big air, finale, drugi skok, moški
06.45 big air, finale, tretji, zadnji skok, moški

Hitrostno drsanje
07.30 ekipno zasledovanje, polfinale, ženske
07.52 ekipno zasledovanje, polfinale, moški
08.24 ekipno zasledovanje, finale D, ženske
08.30 ekipno zasledovanje, finale C, ženske
08.43 ekipno zasledovanje, finale D, moški
08.49 ekipno zasledovanje, finale C, moški
09.22 ekipno zasledovanje, mali finale, ženske
09.28 ekipno zasledovanje, finale A, ženske
09.41 ekipno zasledovanje, mali finale, moški
09.47 ekipno zasledovanje, finale A, moški

Hokej
Izločilni boji, moški:
05.10 razigravanje 1
05.10 razigravanje 2
09.40 razigravanje 3
14.10 razigravanje 4

Nordijska kombinacija
- posamično:
09.00 skakalni del, velika skakalnica
12.00 tekaški del, 10 km

Smučanje prostega sloga
02.30 slopestyle, finale, prva vožnja, moški
02.57 slopestyle, finale, druga vožnja, moški
03.24 slopestyle, finale, tretja, zadnja vožnja, moški
12.00 akrobatski skoki, kvalifikacije, moški
12.45 akrobatski skoki, kvalifikacije, moški

Umetnostno drsanje
11.08 kratki program, ženske


SREDA, 16. februar

Alpsko smučanje
Slalom, moški:
03.15 prva vožnja
06.45 druga vožnja

Biatlon
08.45 štafeta 4x6 km, ženske

Curling
02.05 ženske, skupinski del
07.05 moški, skupinski del
13.05 ženske, skupinski del

Hitrostno drsanje na kratke proge
12.30 1500 m, četrtfinale, ženske
13.15 1500 m, polfinale, ženske
13.32 5000 m, štafeta, mali finale, moški
13.44 5000 m, štafeta, finale, moški
14.11 1500 m, mali finale, ženske
14.18 1500 m, finale, ženske

Hokej
Izločilni boji, moški:
05.10 četrtfinale 1
07.00 četrtfinale 2
09.40 četrtfinale 3
14.30 četrtfinale 4
Boji za kolajne, ženske:
12.30 za tretje mesto

Smučarski tek
8.15 ekipni sprint klasično, polfinale, ženske
9.15 ekipni sprint klasično, polfinale, moški
10.15 ekipni sprint klasično, finale, ženske
10.45 ekipni sprint klasično, finale, moški

Smučanje prostega sloga
12.00 akrobatski skoki, finale, prvi skok, moški
13.00 akrobatski skoki, finale, drugi, zadnji skok, moški


ČETRTEK, 17. februar

Alpsko smučanje
Alpska kombinacija, ženske:
03.30 smuk
07.00 slalom

Curling
02.05 moški, skupinski del
07.05 ženske, skupinski del
13.05 moški, polfinale

Hitrostno drsanje
09.30 1000 m, ženske

Hokej
Boji za kolajne, ženske:
05.10 finale

Nordijska kombinacija
- štafeta:
09.00 skakalni del, velika skakalnica
12.00 tekaški del, 4x5 km

Smučanje prostega sloga
02.30 snežni žleb, kvalifikacije, ženske
03.21 snežni žleb, kvalifikacije, ženske
04.30 smučarski kros, kvalifikacije, ženske
05.30 snežni žleb, kvalifikacije, moški
06.21 snežni žleb, kvalifikacije, moški
07.00 smučarski kros, osmina finala, ženske
07.35 smučarski kros, četrtfinale, ženske
07.54 smučarski kros, polfinale, ženske
08.10 smučarski kros, mali finale, ženske
smučarski kros, veliki finale, ženske

Umetnostno drsanje
11.08 prosti program, ženske


PETEK, 18. februar

Biatlon
08.00 skupinski start, 12,5 km, ženske
10.00 skupinski start, 15 km, moški

Bob
- dvosed, ženske:
13.00 prva vožnja
14.30 druga vožnja

Curling
07.05 moški, za tretje mesto
13.05 ženske, polfinale

Hitrostno drsanje
09.30 1000 m, moški

Hokej
Izločilni boji, moški:
05.10 polfinale 1
14.10 polfinale 2

Smučanje prostega sloga
02.30 snežni žleb, finale, prva vožnja, ženske
02.57 snežni žleb, finale, druga vožnja, ženske
03.24 snežni žleb, finale, tretja, zadnja vožnja, ženske
04.45 smučarski kros, kvalifikacije, moški
07.45 smučarski kros, osmina finala, moški
08.20 smučarski kros, četrtfinale, moški
08.39 smučarski kros, polfinale, moški
08.55 smučarski kros, mali finale, moški
smučarski kros, veliki finale, moški

Umetnostno drsanje
11.38 športni pari, kratki program


SOBOTA, 19. februar

Alpsko smučanje
Paralelna tekma, mešane ekipe: prestavljeno na 20. 2.
04.00 osmina finala
04.47 četrtfinale
05.14 polfinale
05.37 za tretje mesto
05.46 finale

Biatlon
10.00 skupinski start, 12,5 km, ženske prestavljeno na 18. 2.

Bob
- četverosed, moški:
02.30 prva vožnja
04.05 druga vožnja
- dvosed, ženske:
13.00 tretja vožnja
14.30 četrta, zadnja vožnja

Curling
07.05 moški, finale
13.05 ženske, za tretje mesto

Hitrostno drsanje
08.00 skupinski start, polfinale, moški
08.45 skupinski start, polfinale, ženske
09.30 skupinski start, finale, moški
10.00 skupinski start, finale, ženske

Hokej
- boji za kolajne, moški:
14.10 za tretje mesto

Smučanje prostega sloga
02.30 snežni žleb, finale, prva vožnja, moški
02.57 snežni žleb, finale, druga vožnja, moški
03.24 snežni žleb, finale, tretja, zadnja vožnja, moški

Smučarski tek
08.00 skupinski start prosti slog, 50 km, moški (skrajšano na 28,4)

Umetnostno drsanje
12.08 športni pari, prosti program


NEDELJA, 20. februar

Olimpizem
13.00 zaključna slovesnost 24. ZOI

Alpsko smučanje
02.00 Paralelna tekma, mešane ekipe

Bob
- četverosed, moški:
02.30 tretja vožnja
04.20 četrta, zadnja vožnja

Curling
02.05 ženske, finale

Hokej
- boji za kolajne, moški:
05.10 finale

Smučarski tek
04.00 skupinski start prosti slog, 30 km, ženske

Umetnostno drsanje
05.00 ekshibicijski program


Prijavite se na e-novice

Prijavite se na e-novice

Neveljaven email naslov