Slovenija

Poudarki

  • Sklep sprejet, pritožba v kratkem
Ocena novice: Vaša ocena:
Ocena 3,8 od 16 glasov Ocenite to novico!
Orlek
Z dogodki v zadnjih dneh se je razkrila tudi preprodaja zemljišč na Orleški gmajni, v katero naj bi bila vključena tudi državna Luka Koper. Foto: MMC RTV SLO
       Kakšen dolg, nobenih dolgov ni. Pa tudi če bi bili, se stvari ne bi odvijale tako. Vsem je jasno, kaj pomeni dolg. Če res obstaja, morajo imeti vpleteni neki papir. Na podlagi tega se angažira odvetnik, ta vloži izvršbo in tako naprej. Točno se ve, kakšni so postopki. Saj nismo v Paragvaju.       
 Marjan Mikuž, Finance
Srečko Prijatelj
Na imuniteto se poslanec SNS-a ni skliceval. Foto: MMC RTV SLO
VIDEO
Prijatelj brez prijateljev?

Dodaj v

Mikuž o dolgu Prijatelju: "Prvič slišim"

Odvetnik Jakin prejel pisni sklep. Pritožba bo vložena danes.
16. marec 2010 ob 09:37,
zadnji poseg: 16. marec 2010 ob 10:36
Ljubljana - MMC RTV SLO

Marjan Mikuž, ki je s pomočjo policije za rešetke spravil poslanca Srečka Prijatelja, trdi, da o dolgu ali tožbah zoper njega ne ve nič.

Za dnevnik Finance je primorski poslovnež povedal, da se po poslančevem prijetju ni umaknil na neznano lokacijo, kot je bilo slišati v javnosti, temveč ostaja na svojem domu. "Imam sedem otrok. Kam pa naj gremo? Poleg tega je policija poskrbela za nas, vsaj okoli hiše."

Dogajanja v zadnejm tednu ne komentira, saj, kot pravi, "na dan prihaja ogromno podatkov, resničnih in neresničnih". "Precej stvari je izkrivljenih." Na vprašanje o morebitnem obžalovanju za sodelovanje s policijo odgovarja, da je bil "v veliki stiski, ogrožen, dobesedno stisnjen v kot". "Enostavno nisem mogel več naprej. Če bi lahko, če položaj ne bi bil brezizhoden, bi se odločil drugače."

V svojih izjavah po začetku postopkov zoper njega je Prijatelj med drugim dejal, da so bili z Mikuževimi družinski prijatelji. "Srečko Prijatelj ni družinski prijatelj, najini družini se nista nikoli družili oziroma se dobivali. To je laž. Sicer pa se je vse začelo v času, ko sem kupoval zemljišča v Sežani. Prijatelj se je pritaknil zraven in od takrat se ga nisem mogel več znebiti. Dobesedno zlezel mi je pod kožo," odgovarja Mikuž.

"Kakšen dolg, nobenih dolgov ni. Pa tudi če bi bili, se stvari ne bi odvijale tako. Vsem je jasno, kaj pomeni dolg. Če res obstaja, morajo imeti vpleteni neki papir. Na podlagi tega se angažira odvetnik, ta vloži izvršbo in tako naprej. Točno se ve, kakšni so postopki. Saj nismo v Paragvaju," odgovarja na vprašanje o obstoju domnevnega dolga, na katerega se sklicuje priprti poslanec. "Ne pa da ljudje grozijo in okoli hodijo z orožjem. In to poslanci, torej posamezniki, ki so bili izvoljeni od ljudstva," pišejo Finance.

Na novinarsko vprašanje, ali ve, da ga je Prijateljeva tašča konec januarja najprej ovadila zaradi goljufije, v začetku marca pa zoper njega vložila tudi odškodninsko tožbo v višini 404 tisoč evrov, odgovarja: "Ne, prvič slišim."

Odvetnik poslanca SNS-a Srečka Prijatelja Silvan Jakin je potrdil prejem pisnega sklepa sodišča o priporu Prijatelja. Pripravljajo pritožbo in jo bodo vložili tekom dneva, je še pojasnil. O sami vsebini pritožbe pa je po njegovem mnenju še prezgodaj govoriti. Jakin je že v ponedeljek pojasnil, da je bil Prijatelj v soboto priprt le zaradi suma kaznivih dejanj izsiljevanja ter nedovoljene proizvodnje in prometa z orožjem ali eksplozivi, ne pa tudi podkupovanja. Pripor lahko traja največ 6 mesecev, za njegovo podaljšanje pa morajo organi pregona pred tem vložiti obtožbo.


"Dolg, ne izsiljevanje"
V MMC-ju smo v preteklih dneh že poročali, da Srečko Prijatelj vseskozi zatrjuje, da znesek, s katerim so ga ujeli kriminalisti, ni posledica izsiljevanja, ampak vračilo dolga primorskega podjetnika Marjana Mikuža. Aleksandra Prijatelj je za MMC pojasnila, da gre za upniško-dolžniško razmerje Mikuža do njegove družine, 323.000 evrov pa znaša vračilo dolga, to je 250.000 evrov in obresti. Prijatelj je dejal še, da bi moral Mikuž denar nakazati na bančni račun, a tega ni želel storiti, 323.000 evrov, s katerimi so ujeli Prijatelja, pa mu je posodila policija.

Poslanec je v soboto še dejal, da je njegova družina januarja zoper Mikuža vložila odškodninsko tožbo za 404.000 evrov. Toliko naj bi bil dolžan Prijateljevi tašči, ki naj bi zemljišče prodala Luki Koper. Prijateljeva je dejala, da tu ne gre za posojilo, ampak da je "Mikuž ta denar moji mami ukradel, zato je vložena tožba". Drugih izjav ne želi dajati, saj "mediji vse moje besede obrnete".

L. D.
Prijavi napako
Komentarji
lotmeržanec
# 17.03.2010 ob 08:51
Gospoda Mikuža bi vprašal kako se pa pride do tako lepe vile
zraven tolikih otrok?
Tukaj naj Katarina zračuna tako kod pri Prijatelju koliko zaslužka
in koliko premoženja!
Ta zadeva smrdi in vse bolj kaže na policijski konstrukt!
Tako pristranske policije ni bilo niti v Jugoslaviji!
wpnc
# 16.03.2010 ob 17:19
po njegovem je bil ta denar od njegove tašče...ampak tukaj nekaj ni sklepčno...njegova tašča je edina, ki je zemljišče prodala direktno Luki Koper
NoClue
# 16.03.2010 ob 12:55
Se kdo sploh še ukvarja z vladanjem ???
rtvjohan
# 16.03.2010 ob 12:47
Poglejte si posel " PATRIJA " zakaj je morala država z našim davkoplačevalskim denarjem
sklepat posle prek posrednikov ?
Zato ,da se lahko delijo provizije tudi tem ,ki so na vladi !
V zadnjem času se je zagovarjalo gospode ,ki so bili in so vpleteni v posel !
Skratka manipolacija na vseh vejah oblasti - saj bomo to že plačali !!!
nenn0
# 16.03.2010 ob 12:41
Kaj vam ni jasno. Bilo je domenjeno. Ti kupi zemljo, mi jo bomo odkupili od tebe. Zaslužek si razdelimo. A je to tako težko razumeti?

In potem se vam to zdi vse legalno? :)
Dragoon
# 16.03.2010 ob 12:00
rtvjohan, to res ni kaznivo dejanje, je pa korupcija, če ti kupiš poceni zemljo, pa ti potem prijatelji zrihtajo spremembo namembnosti in trikrat dražji odkup s strani državne firme, se ti ne zdi? Oni tkole skupčkajo, si razdelijo vsak svoj del ogromne vsote denarja, Luka Koper ima kar naenkrat manj dobička, ker je kriza, po možnosti potem sledi še dokapitalizacija iz proračuna s strani države? Lepo prosim.

Tudi jaz se strinjam, da bi morali še Časarja pa Terčona malo več povprašat, pa dvomim tudi, da je "Mikuž" povsem čist, ampak to še ne pomeni, da "Prijatelj" ni tam, kamor spada :).

So pa postali vsi čist preveč prozorni zadnje čase s temi aferami ...
PONOS
# 16.03.2010 ob 11:59
Pa še zanimiv je timing pri tem poslu Luka Koper je lepo počakala dokler posrednik ni pokupil vsa zemljišča po 15€ nato je pa šla sama v nakup po 80€ po motu akcija kupi 2 plačaj 6!!!
buahahaha Slovenija zbudi se...
PONOS
# 16.03.2010 ob 11:55
Luka Koper je v državni lasti torej so pokradli vsakega davkoplačevalca z kmeti vred...to pa je poslanec ni kaj ,za po vrh pa še grozi z orožjem hahahah pa kje pamet in kultura da se takega človeka zagovarja????Ovo je balkan, ovo je balkan come on hehe poslušte nov srbski komad za evrosong....
PONOS
# 16.03.2010 ob 11:51
rtvohan
Povpraševanje in ponudba regulirata trg in cene samo,da je bil ta kupec bolj dalnoviden in je bila to kupčija ,ki je prinesla lep dobiček.
To pa je vic stoletja,lahko je biti daljnoviden če imaš insiderja v Luki Koper ki ti pove da bo Luka Koper odkupovala točno določena zemljišča in potem nategneš folk,Luko Koper in pobašeš denar ali morda misliš da so kmetje tako neumni da raje ceneje prodajo oziroma Luka Koper z veseljem preplačuje zemljišča?Mafija -banda pokvarjena..
kenda
# 16.03.2010 ob 11:50
@rtvjohan:

Da, če bi šlo za dve privatni stranki, bi se strinjal, da gre za trg in povpraševanje. Ampak tukaj gre za DRŽAVNO podjetje. Nekdo je izkoristil svoje politične zveze in vpliv, da je v naprej vedel, da bo podjetje kupovalo zemljo na določeni lokaciji. Na ta način je sebi v svoje privatne žepe spravil lepo vsoto denarja. To je podjetje in denar vseh državljanov RS in zato je to kraja ! Če pa misliš da ni, potem pa začni iz svojega tekočega računa vsak mesec nakazovati denar tajkunom - ni nobene razlike.
stanislavko
# 16.03.2010 ob 11:45
MIKUŠ....kdo ti je pa dal denar ???
PONOS
# 16.03.2010 ob 11:45
Sicer pa kakšen je to slovenska nacionalna stranka kjer sprejemajo šipce Ismail Mainardi alias Srečko Prijatelj in Jelinčiće buahahahaha.
Imbecili jih pa volijo da lahko še naprej farbaj folk z patriotizmom ...joj snsovci nehajte pisat sram vas je lahko....
rtvjohan
# 16.03.2010 ob 11:40
Nevem zakaj toliko ogorčenje glede prekupčevanja tega zemljišča na Orleku ?
Zemljišče je bilo pravno formalno kupjeno in med strankama obstaja tudi verjetno kaka
kupoprodajna pogodba !
Kupec je bil zainteresiran za zemljišče in ga odkupil za dogovorjeno ceno,kaj pa bo on potem naredil z tem zemljiščem pa je njegova stvar in po
kaki ceni ga bo prodal.
Povpraševanje in ponudba regulirata trg in cene samo,da je bil ta kupec bolj dalnoviden in je bila to kupčija ,ki je prinesla lep dobiček. Prekršek bi bil samo takrat,če bi zatajil prihodek oziroma dobiček pred davkarijo! To ni kurupcija to je špekulacija ,ki pa ni kaznivo dejanje !
friks
# 16.03.2010 ob 11:35
Kriv je, da se kar kadi, saj ga v nasprotnem primeru Prijatelj ne bi izsiljeval.

Imam sedem otrok. Kam pa naj gremo?
Je pa zanimivo, kako lopovi vsi svoje otroke naprej tiščijo, ko jih dobijo.
tolovaj
# 16.03.2010 ob 11:26
Popravljam, ne travniki in njive, večinoma gozd!
tolovaj
# 16.03.2010 ob 11:24
Da ne filozofiramo preveč!
Evo ponudbe zemljišča! (skupna velikost 36.503 m2. )
V oglasu piše takole: "....Primarno je zemljišče namenjeno gradnji nakupovalnega kompleksa oziroma posameznim trgovskim enotam...."
3. Podrobnosti o ceni:
155 €/m2 + DDV (za komunalno neopremljeno zemljišče)
Tam so tudi bile njive in travniki, e(de)n(i) bo tudi veliko zaslužil.
Nič novega, povsod po državi gradijo razne cone in stanovanjska naselja, ve se kdo lahko spreminja in odloča o namebnosti zemljišča.
Oglas je na spletu, legalen, vse ok.
botvinnik_kr
# 16.03.2010 ob 11:18
Kar se tiče nakupa od kmetov in kasneje prodaja Luki Koper, morate vedeti, da predhodno ni bila zazidljiva. Da urediš vse papirje, nekaj stane, se vam ne zdi. Logično je, da je zazidljiva parcela potem dražja. Vsekakor zaslužek mora biti, saj nihče ne dela zastonj. Gostinca stane Laško pivo 0,72 centov, proda ga od 1,80, pa do 2,40 EUR. Kila kave cca.20,00 EUR, ena kava pa 1,10 EUR. Normativ za kavo je 0,007g. Se pravi, da za kilogram kave naredi 150 kav, po 1,10 EUR, zasluži 165,00 EUR. Kaj je pa potem to?

Najbolj zanimivo od vsega pa je, da je namembnost teh zemljišč spremenila občinska uprava v Sežani v času županovanja Terčona(Zares). Šele po tem je Mikuž lahko prodal Luki Koper zemljišča po toliko večji ceni(vir: Mladina). Pa se o tem niče ne piše. Kot tudi ne o Časarju(SDS), ki je plačal ta zemljišča po tako veliki ceni. Očitno je interes tako "leve" kot "desne" politike, da SNS izgine s političnega prizorišča. Jaz zaradi njihovega primitvizma in debilizma nimam nič proti temu, so pa sporne metode, ker je zamolčana vpletenost akterjev v to afero, ki so člani strank Zares in SDS.....
neo321
# 16.03.2010 ob 11:07
luxor in franz - pa menda ne nista na plačilni listi tega lopova Mikuža?!?!?

A sta se vprašala zakaj je ta lopov Mikuž šel kupovat zemljo od teh kmetov ravno v vasi Orlek in ne v vasi Šmartno na POhorju?!?!?!

Zato, ker mu je nekdo dal informacije, da bo Luka tam kupovala zemljo za svoje objekte!
Zato, ker mu je nekdo dal informacije, da bo ministrstvo za kmetijstvo uredilo spremembo namembnosti zemljišča iz kmetijske v zazidljivo! (No, za neke podobne dogovore so Jelinčiča zaslišali in policaji prvič v zgodovini lomastili po parlamentu!!)

In vama se to zdi čist posel, kjer se je pač nekdo znašel in pošteno zaslužil!!!!

Tudi jaz bi tako zaslužil, če bi mi kdo dal take informacije! Samo mene bi Kresalkini policaji zaprli, tega lopova Mikuža pa ne bodo!
Zakaj ne?!?!
Ker so mnogi dobili stran veliko več kot pa Prijatelj, ki je majhna riba pri vsem tem poslu.

Ne mi rečt, da pri informacijah za posel 19 miljonov evrov čistega dobička nekdo ne zasluži več kot 300.000 €!?!?

Nekdo je pri tem poslu za usluge pobral vsaj par miljonov!

Kdo?

Po kmečki logiki naštejem možne zaslužkarje:
- nekdo iz ministrstva za kmetijstvo
- nekdo iz Luke Koper
- nekdo, ki preiskoval tega lopova Mikuža in predajo vseh drugih nekaj milijonskih podkupnin, ki so nastale ob številnih vpletenih!
rush1
# 16.03.2010 ob 11:03
Tudi Kresalova, zagotovo. Saj sem napisal le eni od nekaterih...
Če ti verjameš, da je to zarota tudi prav. Jaz ne podpiram nobene politične opcije, ker sem uvidel kako pokvarjeni so vsi.
franzz
# 16.03.2010 ob 11:01
rush1 Golobič (Zares), Fabjan (SLS), Marinič (SDS), Bezjak (SDS), Prijatelj (SNS).
za SDS in SNS pa je vse to spet velika zarota proti njim.

Kje pa je Slovenka leta na tvojem spisku? Si jo namenoma izpustil?
Kar se pa, po tvoje seveda, zarote tiče, je to zarota proti vsem poštenim državljanom Slovenije.
Sam presodi, kam spadaš.
tolovaj
# 16.03.2010 ob 10:55
@neo321!
Ni treba!
"A ne bi moral tudi tale Mikuž že sedeti v zaporu, če je kupoval zemljo po 15 € od kmetov in jo Luki Koper prodajal po 45 €?!?!...."

Pred leti je bilo podobno v Šenčurju. Tam je obrtno poslovna cona Šenčur (Ržišnik Perc). Tast od mojega prijatelja je imel travnik s kozolcem v bližini poslovne cone, vse skupaj je to bilo blizu AC in podvoza proti vasi Hrastju. Naveza nepremičninske hiše z županom Šenčurja (SDS, tan ne more nikoli zmagat "leva" opcija) in nepremičninsko hišo so dosegli, da je kmet (tast) dobil za m2 nekaj EVROV, na koncu je ta zemlja bila prodana po ceni čez 60 EVROV. To je bilo pred 10-timi leti. Kmeta so odpravili z izgovorom, da tam v bližini poteka plinovod in ni zazidljivo. Danes tam stoji par poslovnih stavb. Pustimo politične barve, pri teh zadevah se hitro zedinijo kot mafija pri razdelitvi "vplivnih" območij.
wajdowc
# 16.03.2010 ob 10:53
@ Binder Dandet, Marjan pa iz Đukić v Mikuž.
rush1
# 16.03.2010 ob 10:51
Golobič (Zares), Fabjan (SLS), Marinič (SDS), Bezjak (SDS), Prijatelj (SNS).

To so le nekateri od poslancev našega parlamenta, ki so dokaz kako pokvarjena je slovenska politika, tako levica in desnica, kot tudi sredina za katero velja SNS. Vsi poslanci najprej delajo za svoje interese, nato za interese svojih in če na koncu še kaj ostane, malo še za narod. Edina svetla točka v tej podli igri je Žerjav, ki je jasno zahteval odstop Fabjana, medtem ko je za Zares laž postala vrednota, za SDS in SNS pa je vse to spet velika zarota proti njim.
s5moho
# 16.03.2010 ob 10:47
Evo zanimivo branje o Felice Amicotu alias Srečko Prijatelj v bistvu pa ISMAEL MAINARDI

http://www.delo.si/clanek/101519

lp m
SloDavid
# 16.03.2010 ob 10:39
Pacek je tale Srečko Prijatelj in verjetno ogromno tudi drugih poslancev. To je umazana praksa, ki se vleče še iz časa vladavine LDS, in sedaj Zaresa.
potamošer
# 16.03.2010 ob 10:36
Binder Dandet
balkanska posla, v resnici pa bosta oba zaslužila in se smejala pravni državi ob pečenju odojka. Ti kapiš?
Dragoon
# 16.03.2010 ob 10:35

Binder Dandet
16. marec 2010 ob 10:17
Prijavi neprimerno vsebino
"Končno sta pa oba čefurja, ki sta spremenila priimke, le zakaj?"
???


"Srečko Prijatelj se je rodil 28. avgusta 1962 v Trbovljah, po neuradnih virih v družini, ki ni slovenske narodnosti. Po naših informacijah si je naš poslanec dvakrat spremenil priimek. Najprej je postal Srečko Medved, šele v zrelejših letih se je rodil Prijatelj. Zgodaj je razumel staro filozofsko misel: Nomen est omen." (vir: Delo).
blef
# 16.03.2010 ob 10:34
Dragoon - samo tako so lahko prišli vodilni v Luki Kopper do denarja, če bi plačali kmetom po 45 direktno nebi mogli jemati vstran, v tem je bistvo vsega kupčkanja, posredniki pa včasih pozabijo komu dati dogovorjeni znesek.
mihas
# 16.03.2010 ob 10:33
Neo321. Delno ti je že luxor odgovoril. Podobne zgodbe so se dogaja vzdolž celotnega avtocestnega križa (nazadnje v Trebnjem in Mirni peči), pri vseh večjih gradnjah po celi Sloveniji. Med drugim so občine prodajale svojo lastnino zasebnikom, spremenile njeno namebnost in zasebnik je to zemljo, seveda po višji ceni prodal investitorju, ki je bila včasih tudi država ali celo sama občina. Ne spomnim se, da bi kakšnega javno znanega preprodajalca kazensko preganjali... Včasih se sliši kakšen prepir, če kakšen osebek ni prišel zraven, to je pa tudi vse.
šurda
# 16.03.2010 ob 10:32
Tale Prijatelj vedno znova govori drugače,enkrat je to družinski
prijatu z katerem poslujejo,spet drugič je njegova mati ( Prijatlova )
posodila denar zdaj pa naj bi bila to celo tašča !!!! Razlika med
lastno materjo in pa taščo pa vedarle obstaja,mar ne ???
franzz
# 16.03.2010 ob 10:32
Kar se tiče nakupa od kmetov in kasneje prodaja Luki Koper, morate vedeti, da predhodno ni bila zazidljiva. Da urediš vse papirje, nekaj stane, se vam ne zdi. Logično je, da je zazidljiva parcela potem dražja. Vsekakor zaslužek mora biti, saj nihče ne dela zastonj. Gostinca stane Laško pivo 0,72 centov, proda ga od 1,80, pa do 2,40 EUR. Kila kave cca.20,00 EUR, ena kava pa 1,10 EUR. Normativ za kavo je 0,007g. Se pravi, da za kilogram kave naredi 150 kav, po 1,10 EUR, zasluži 165,00 EUR. Kaj je pa potem to?
oljka
# 16.03.2010 ob 10:24
Ma zakaj je pa potem nosil toliko denarja po svetu-menda ne zaradi čebeljega voska.
luxor
# 16.03.2010 ob 10:19
neo321

kaj pa je spornega v tem? osnova kapitalizam je čimceneje kupiti in čimdražje prodati. tudi tebi mercator proda solato po ceni, ki je 5 x višja od nabavne.
neo321
# 16.03.2010 ob 10:17
"velika razlika v ceni zemljišča pa je pač dejstvo, ki ga bomo med mnogimi podobnimi državljani pač morali požreti"

Se ne strinjam. Gotovo bi policija tudi tu lahko našla znake kaznivega dejanja, če bi bilo to seveda v interesu Kresalkine politike!
Kraja je pač kraja. In če je nekdo preprodal zemljo po 3x ceni je okradel bodisi kmeta, bodisi oškodoval kupca! Vsekakor gre za veliko prevaro!

In to je jasno vsakemu laiku na pravnem področju.
mihas
# 16.03.2010 ob 10:05
Ima še kdo občutek, da se bo tresla gora, rodila pa miš. Zadeve so se v nekaj dnevih spretno spreminjale in samo vprašanje časa je kdaj bo Prijetelj na prostosti in po možnosti dožil državo in njene represivne organe. Glavno jabolko spora, velika razlika v ceni zemljišča pa je pač dejstvo, ki ga bomo med mnogimi podobnimi državljani pač morali požreti, pa naj bo še tako kislo predvsem pa plačati.
aeterno
# 16.03.2010 ob 10:02
Kradli so pa so se spičli med sabo, kavbojci, to je to. Adijo Prijateljček.
neo321
# 16.03.2010 ob 09:54
Možno bi bilo, da je Prijatelj to vsoto zahteval v zameno, da bo ostal tiho pri temu velikemu ropu in mu s tem pomagal držati žakelj!

In sedaj je ropar žrtveno jagnje, ker je njegov pomagač izsiljeval?!?!

In za tega lopova nobene obtožnice, nobenega naloga, nič....

Zakaj ne?!?!?
A je tu zraven spet mogoče politika?!?!?
Današnja vladajoča?!?!
A je dobila Kresalka kaj stran od tega denarja, da si lažje gradi hišo na obali?
In pajdaš Golobič za svojo naj kmetijo na obali?!?!
neo321
# 16.03.2010 ob 09:50
A ne bi moral tudi tale Mikuž že sedeti v zaporu, če je kupoval zemljo po 15 € od kmetov in jo Luki Koper prodajal po 45 €?!?!

Za kvadratni meter je zaslužil 30 € !

Kupil je 63 ha zemljišč (1ha je 10.000 m2) torej je to 630.000 m2 in dobimo megalomansko cifro njegovega zaslužka:

18.900.000 €

Torej njegov čisti zaslužek je bil okoli 19 milijonov evrov!!!!!

Lepo, a ne? A tega lopova pa ne bodo zaprli?!?! Onega, ki je zahteval svoj malenkonstni delež v primeri s celotno cifro (nekaj več kot 300.000€ ) pa so!

Zakaj ta Mikuž še ne sedi na hladnem?!?!?
fuksel
# 16.03.2010 ob 09:45
hehe, sprenevedanja...
Kazalo
  • Novice

    Slovenija, Svet, Evropska unija, Gospodarstvo, Črna kronika, Zdravje, Okolje, Znanost in tehnologija, Klepet z gosti, Vaša novica, Arhiv, Zadnje novice

    Šport

    Nogomet, Košarka, Rokomet, Odbojka, Hokej, Tenis, Atletika, Zimski športi, Motošporti, Formula 1, Kolesarstvo, Preostali športi, Rumeni pajkl, Arhiv

    Kultura

    Film, Glasba, Razstave, Oder, Knjige, Drugo, Na platnu, Džuboks, Knjižna polica, Kino, Prireditve, Na današnji dan, Zgodbe, EPK, Arhiv

    Zabava

    Zanimivosti, Družabna kronika, Iz sveta znanih, Glasba, Moda, Avtomobilizem, Erotika, Kuharski nasveti, Na današnji dan, Kino, Prireditve, Glosa, Arhiv
  • Ture avanture

    Novice, Podobe Slovenije, Vagabund, Fascinantni hoteli, Prevozna sredstva, Navade po svetu, Planinski izlet, Kaj storiti, če ..., Knjiga za na pot, Popotni dnevnik, Arhiv

    TTX

    Spored

    TV Slovenija 1, TV Slovenija 2, TV Slovenija 3, TV Koper, TV Maribor, Prvi program, Val 202, Ars, Radio Maribor, Radio Koper, Radio Capodistria

    Avdio / Video

    Videonovice, Arhiv oddaj, TV Slovenija 1, TV Slovenija 2, TV Slovenija 3, TV Koper Capodistria, Prvi program, Val 202, Ars, Radio Maribor, RSi, Radio Koper, Radio Capodistria, MMR
  • Moj splet

    Forum, Blog, Slike, Video, Avdio, Popotnik, Second life, Moj svet, Klepetalnica

    Kontakti

    O RTV Slovenija

    O RTV Slovenija, About RTV Slovenija, Radio Slovenija, Televizija Slovenija, RTV Koper/Capodistria, RTV Maribor, Multimedijski center, Oddajniki in zveze, Marketing Radijska produkcija, Televizijska produkcija, Glasbena produkcija, Založba kaset in plošč, Naročila, razpisi, natečaji, Poklicna merila, Programski standardi, Etična merila, RTV-prispevek, RTV-vsebine, Povezave, Projekti,