



Vaša ocena: 



Ocena 3,1 od 37 glasov
Ocenite to novico!
Vedel sem, da nam proti Sloveniji ne bo lahko, sploh pa na povratni tekmi, ki je bila v gosteh. V Maribor smo prišli po zadetek, imeli smo nekaj priložnosti, na žalost na ni uspelo.
Nočem komentirati sodniške odločitve in rdeča kartona. Želim le opomniti, da nas je to precej oslabilo.
Guus Hiddink, ki po porazu Rusije proti Sloveniji ni želel priti na uradno novinarsko konferenco, je za ruske medije le podal oceno tekme. Ob porazih nogometaši nemalokrat namigujejo na domnevne nepravilne sodniške odločitve, nič drugače ni bilo pri Hiddinku, vir: index.hr.
rusi so dobri v košarki in hokeju kot je rekel ZZ TOP
pa so se mu rusi smejali-še kako prav ima
razen nekaterih posameznikov sploh ne vedo kaj je nogomet
tako kot je napisal taubi
v angliji so izključno zaradi pomoči Avramoviča
..in potem taubija zmerjaš z otrokom, ti pa vpletaš v nogomet rusko samodestruktivnost in politično zgodovino. :))) daj umiri se....
Da nasprotniku nisi sposoben stisniti roke in čestitati za zmago je dovolj zgovorno o kakšni osebi govorimo!
Če pogledamo te njegove "vrhunske dosežke" je omembe vredno:
-PSV-jev preboj v 1/2 finale LP!
-4. mesto Rusije na EP
Ostalo pa....
1. J. Koreja 1/2 finale SP-ja LE in IZKLJUČNO zaradi GIGANTSKE pomoči sodnikov
2. Preboj na SP z Avstralijo, ki nenazadnje ima vrhunsko ekipo zatorej poveličevanje uspeha pretirano
3. 1/2 z Nizozemci = ja res težak posel glede na kader ki ga je imel
....pa tak strokovnjak...
Dej se probat mal zamislit.Imaš, da pokličeš Keka in se mu najprej opravičiš(ker si kr spizdil),nato pa še čestitaš za zaslužen uspeh naših junakov.
Kdo je rusija v nogometu? Koliko pa si star? 10?
Ne samo, da ima relativno bogato zgodovino, poglej malo sedanje igralce, njihovo ligo in mednarodne uspehe njihovih klubov. Kdo je Rusija? Pa si degenerik al kaj? Poleg BIH imajo po mojem najbolj talentirano moštvo in igralce v ozadju. Njihova edina slaba točka, pa ne samo v nogometu, ampak na sploh v njihovi mentaliteti, je samodestruktivnost, ko ne gre tako kot bi moralo. Poglejmo samo malo njihovo zgodovino vladarjev in politično zgodovino. Edino kjer so res izkazali je bila 2. svetovna vojan in Stalingrad.
Prvi pa je bil na robu. Eni bi piskali drugi pa ne bi. Tudi tukaj bi lahko dal Cesarju karton za reakcijo, ko mu je odrinil glavo. No hvala bogu, da je piskal.
Drugač pa je sodnik pokazal svojo veličino s tem, da je imel kriterij enak za obe ekipi in ni niti malo favoriziral Ruse. Tako kot je bilo naprimer na Tekmi Fra vs. Irska, ko je sudija odločil tekmo.
Ne vem od kod se oni enačijo z Nemčijo, Francijo, Italijo,..., zarad enega dobrega EP-ja lani. Oni niso kot rusija dosegli še absolutno ničesar. In res ne vem od kot njim naziv velesila. Kako ekipo pa imajo: Aršavin je klasa (sicer komaj dobro leto dni), Pogrebnjak je klasa, preostalo so pa sila povprečni igralci, ki so pripli v angleško ligo bol prek vez kot znanja. Oni na mondialo realno gledano ne morejo daleč tudi če bi se tja uvrstili.
.HIDING suma sumarum po boksarsko neodloceno s prednostjo Slovenije
Guus bi se moral učiti od Raula, ki je ob porazu od tretjeligaša športno čestital nasprotniku, navijače pa ponižno prosil odpuščanja. Brez izgovorov.
Ta poteza te je v mojih očeh povzdignila daleč nad vsakdanje pritlehnosti, nad šport.
Človek v pravem pomenu besede.
Sicer pa ni vredno se obremenjevati s tem človekom ,ki se tako zaničjivo obnaša do "malih "narodov saj so on in velika Rusija edini ,ki trpijo medtem ko v Sloveniji slavijo.
s to gesto je mali guus pokazal kako majhen je proti našemu kralju Keku
sram ga je bilo ker je dobil po nosu
ker pa ne zna športno prenesti poraza je to samo velik minus zanj in za njegov ego
Očitno je bil ta dan včeraj. Hm ...
Kako bo poraz objasnil raznim Romančkom, Putanom,... je pa njegov problem.
Od tistega velikega strokovnjaka ( vsaj za takega sem ga imel) je ostalo le Teslo neolikano, primitivno, nešportno,... bo dovolj.
Slovenija je z zmago proti Rusiji preprečila ekološko katastrofo. Si predstavljate, koliko Boeingov bi bilo poleti v JAR.
Jaz sem se nasmejal.
Niso računali predvsem na en faktor: borbenost slovenskih nogometašev. Oni majo lahko Aršavina in Pavljučenka in tega prekletega Žirkova (ruski Ronaldinho my arse!!!) ... Ampak proti borbeni in organizirani ekipi nimajo za burek ... Ma kaj burek, četrt jufke!
Naši nogometaši so grizli, kot da jim gre za življenje, tekli za vsako žogo, četudi je blo že jasno, da je ne bodo dobili ... Pritiskali na Ruse, tako da so oni kot po tekočem traku panično izgubljali posest žoge. Kje so bli Aršavin, Pavljučenko in tako opevani Biljaletdinov, ki je imel v Moskvi "Thuram trenutek" (polfinale SP 1998, Francija-Hrvaška, op.p.)?
Nekaj pa drži kot pribito: Slovenska reprezentanca je ena najbolj podcenjenih reprezentanc na svetu! Vsi nas imajo za majhen glup narod, ki ne zna štet do 3. Potem pa zguzimo VELIKO Rusijo. Pa ta natolcevanja o "presenečenju", ko se je Slovenija uvrstila na SP. To lahko rečejo samo tisti, ki tekme niso gledal. Kajti, če bi jo, bi videli, da je Slovenija popolnoma nadigrala tiste papke in bo zasluženo odpotovala v Južno Afriko.
Moje skromno mnenje.
Kakšne sodniške odločitve Guus? Kaj pa ko je tvoja Koreja leta 2002 zaradi sodnikov nezasluženo premagala Italijo in Španijo? Si takrat rekel: "Ja, super da smo napredovali, ampak itak nam brez sodnikov ne bi uspelo." Seveda nisi - takrat se ti je zdelo fino, da si pokasiral milijarde, postavili so ti spomenik, bil si v 1/2 WC-ja, ki si ga Koreja NIKOLI več (oziroma do dneva, ko bo spet gostila WC) ne bo priigrala.
Da tako velik trener ne zna sprejeti poraza - sramota! Guus, vesel sem, da te ne bom videl na WC-ju - sedaj sem še bolj vesel! :)
In žal je res, da si proti SLoveniji to lahko privošči, ker kdo je to Slovenija?
Mi bomo resnično znani šele drugo leto, ko bomo igrali v finalu!
Če se mene vpraša je vsaka taka nešportna poteza direkt za rdečega. A ni tko? Če narediš nešportno potezo, potem al ti sodnik da rdečega al pa ti iz nekega razloga pogleda skoz prste in ne dobiš nič (kao ni videl al kaj takega). Da pa dobiš "samo" rumenega pa ne vem če je prav. Drugo je pri grobih prekrških, kjer ima rumen karton nek smisel. Pri nešportni igri pa ga pač nima.
Za razliko od Hidinka so ruski navijači, ki so bili včeraj v hotelu kjer delam, vsi, tudi najbol zagreti, športno priznali poraz in meni in sodelavcem čestitali.
Upanje v naslednjih ciklusih!!
'Skriti' ni prišel na novinarsko - nič čudnega, saj že njegov priimek namiguje na to, da ga ne bo (ni bilo).....
Kot pravijo: Idi kuči plakajuči!
"Toliko opevana in hvaljena prepotentna napihnjena holandska žaba"
:)
Glede 11-metrovk pa mislim, da v enem primeru bi moral piskat sodnik, v drugo pa ne. in v tistem primeru, ko bi moral, pa ker smo glih z rusi igral, je nekako logično, da je ne bo
Njegovi uspehi pa so dvomljivi: Ni tako težko z Avstralijo priti na SP, v Koreji so bili neposredno uvrščeni pa še sodniki so jih spravli prav do polfinala, z eno dobro Nizozemsko tud ni glih problem igrat... Edini pravi uspeh torej z Rusi na EP2008. Zdaj ko je bilo treba pokazati svoje znanje je pa POPUŠIL! Ne bo priznal, pa vendar se je videlo da nas je tudi on podcenjeval, kar je prenesel še na ekipo :) :) :)
Sezona lova na medvede se je z današnjim dnem zaključena. Rezultat: Po buči jih je dobilo 11 prepotentnih ruskih medvedov in 1 nizozemska gos (hiddink)
Drugi pa je bil pač sprovociran. Nekateri headbuttajo nasprotnike, drugi pa pač odrivajo ob takih dejanjih. Nikakor pa to ni primerno obnašanje, pa mislim tako na mavriča kot na rusa.
Boljše, da se naši ne spuščajo v komentiranje sojenja. Vse sporne prekrške se je v njihovo korist piskalo. Za penale ne vem, ker nisem po TV še videl zadeve....v našo korist definitvno ni blo sojenje, niti ni blo za pričakovati.
Tudi Velika Rusija je od zdaj manjša.
ali je trener dolžan priti na tiskovno konferenco po tekmi, če je, potem pričakujem sankcije s strani fife
Zanimivo branje za tiste, ki obvladajo angleščino ... sicer video meni ne deluje, ampak važni so komentarji.
Hidding lahko pride v Maribor samo žoge pobirat,ker kaj pametnega tako ali tako ne zna povedati.
zakaj je sramotno povzemati hrvaške indexe? ne štekam? je bolje povzmati ZDF indexe? Kr neki.
Poanta naših komentarjev je, da je Guus kekec. Očitno so naši RTV novinarji pametno presodili, da za njim pač ne bodo letali pa ga cukali za rokav. Če ma kaj pametnega za povedat, naj pride na novinarsko konferneco, saj zato jih Fifa organizira. Če pa nima, kar očitno Guus nima, pa naj gre domov. Pa je tud šel domov.
Če je bil on selektor od Nizozemske, pa je bil na svetovnem prvenstvu, ga to še ne naredi velikega trenerja. Naj enkrat neki naredi z neko majhno reprezentanco. Ajd, neki je naredu z Avstralijo, ampak... Skratka Guus pejd domov, pa kr neki. Poglej si posnetke o naših penalov, ki jih včeraj sodnik ni dosodu. Ne rečem, da so s100% bili, ampak niso nič bolj sporni od teh rdečih kartonov do rusov. Ajd, vozi kuči
ne gre se za mi, pač pa za novinarje, ki bi morali pridobiti celovite informacije. Mimgrede, ZDF je nemška televizija, pa se ji ni blo problem "metat" za Hiddinkom.
tko de Hiddink je tak ranjen lev, pa še ... to je le Rusija, sam je menda tolk človeka, da zna priznat poraz :)
Kartoni povsem upravičeni, plod prepotentnega obnašanja Ruskih igralcev, sojenje zelo, zelo, zelo solidno, predvsem ob dejstvu, da bi vodilni na FIFI seveda dosti raje gledali na SP-ju Rusijo. To so nenehno potrjevali z dejanji in izjavami. To je bilo še dodatno breme za sodnika, ki je tekmo odsodil profesionalno. Žal v današnjem športu moraš biti hvaležen sodniku že takrat, ko sodi objektivno!
Fantje, fantastično opravljen posel! Vsa čast vsem snovalcem "nove pravljice"
Namerne brce v golmana... RDECI z mesta! Odrivanje rezervnega igralca.. rumeni sigurno (ceprav bi ga lahko dobil tudi nas igralec).... pred tem ze en rumen, in to je to... Ze Arsavin bi ga moral dobit v Moskvi pa ga ni.
Ce je bil s strani sodnikov kdo favoriziran, so bli to Rusi, ceprav je blo sojenje resnicno na precej visokem nivoju....
Ne pomaga trener za 10 mio € na sezono, ne pomagajo multimiljarderji, ne pomaga umetna trava, ne pomaga Arsavin.... Mala Slovenija je povozila gigantsko Rusijo....
BRAVO!
Še bolj sramotno pa je, da tule povzemate neke hrvaške Indexe in podobno...
Sedaj ker ti je Keržakov rekel da ni udaril Sarmo se napihuješ,prokleti zavaljenec raje si poglej posnetek pa boš videl!
Slovenija je razbila tvoje Ruse še bol pa tvoj ego!Kek je profesor zate!
pošteno priznej da ste bli celo tekmo slabši nasprotnik, kartona sta bla pa popolnoma upravičena.....meho je brcnu golmana k je ta že držu žogo!!!??? le kaj druzga bi to lahko blo kot rdeč karton...
nekaj priložnosti... naj raje reče eno