Vratar Bayerna Manuel Neuer o izjemni reakciji in obrambi v 61. minuti, ko je iz oči v oči dobil dvoboj z Benjaminom Šeškom. Zvezdniški vratar je v 64. minuti dobil še drugi dvoboj z mladim Slovencem, ki pa je nato v 70. minuti s tretjim strelom na tekmi izenačil na 1:1, pri čemer mu je z rahlo spremembo smeri pomagal Leon Goretzka.

Vseeno je na koncu Bayern z 2:1 premagal Leipzig po zaslugi drugega gola Harryja Kana v sodnikovem dodatku.

Refleks Bayernovega kapetana, ki je dvakrat ustavil natančna in nevarna strela prvega napadalca Leipziga, ki je s tretjim udarcem v desetih minutah dosegel sedmi gol v Bundesligi. Foto: EPA