Jeseničani, ki so že v finalu državnega prvenstva, so sijajno začeli tudi polfinale Lige INL. Foto: www.alesfevzer.com

V uvodni tretjini so bili gostje zelo nevarni, a se je nekajkrat izkazal vratar Aleksis Ahlqvist. Gostitelji so povedli v 35. minuti, ko se je po akciji drugega napada pred vratarjem Bernhardom Böckom znašel Miha Brus, ki je zatresel mrežo.
Feldkirch je v prvi akciji zadnje tretjine v napadu izgubil plošček in napadalca, ki se je ujel v mrežo jeseniškega gola. Železarji so izvedli protinapad in po strelu Aleša Remarja je branilec Denis Rakovič plošček pospravil v gol. Veselje na tribunah se še ni poleglo, ko je Miha Pesjak le 28 sekund zatem po podaji Brusa povišal na 3:0. Feldkirch je nato bolj napadal, si priigral nekaj priložnosti, a ni uspel znižati. Dve minuti pred koncem je končni izid postavil Anže Terlikar.
Moštvi igrata na tri zmage, druga tekma bo v torek v Feldkirchu.