Jonathan Quick je bil premagan trikrat. Foto: Reuters

Kopitar prekinil strelski post, Kralji pa ne točkovnega

V zadnjem času škripa v obrambi
14. januar 2018 ob 07:36
New York - MMC RTV SLO

Anže Kopitar je po natanko štirih tednih vendarle prekinil strelski post v Ligi NHL, kar pa njegovim Kraljem ni pomagalo do zmage.

Los Angeles je pred svojimi gledalci izgubil proti Anaheimu s 4:2. Rački so uvodno tretjino dobili z 2:0, nato pa na začetku zadnje ušli v varno vodstvo s 3:0. Upanje na preobrat je v 49. minuti začel Nick Shore, pet minut pozneje ga je povečal še Anže Kopitar, ki je zabil 18. gol v sezoni.

Dobro minuto pred koncem je bilo vsega konec, ko je Corey Perry zadel prazno mrežo.

Los Angeles je izgubil tretjič zapored, prav na vsaki tekmi je prejel po štiri gole.

Liga NHL, tekme 13. januarja:
LOS ANGELES - ANAHEIM 2:4
Shore 49., Kopitar 54.; Kase 7., 43., Kesler 19., Perry 59.

# 14.01.2018 ob 10:35
Če je Kopitar povprečnež, kaj so potem vsi tipkovnični bojevniki?
tour2468
# 14.01.2018 ob 08:18
"Hitri" zal delal spet napake dva gola njegova krivda!
burruchaga1986
# 14.01.2018 ob 16:39
urednik01

# 14.01.2018 ob 10:20
kopitar povprečnež

Hmmm... da ne bom omenjal statistike, ekipnih uspehov in individualnih priznanj, ti bom serviral samo podatek o njegovi plači - brez bonusov, premij, nagrad in sponzorskih pogodb.

# 14.01.2018 ob 13:27
To je zato, ker so Montreal nihče ne jemlje resno.
Springbok
# 14.01.2018 ob 11:58
Do konca negotov derbi med habsi in bruinsi. To je dan, ki si ga v koledarju obkrožijo vsi ljubitelji hokeja. Je najstarejši derbi v NHL, pa nobene omembe v prispevku, razen rezultata. Kot, da bi se razpisal o tekmi Slavije, pozabil pa omeniti derbi Jesenice : Olimpija. Popravec za novinarja očitno nepoznavalca hokeja S.J. bo že naslednji teden, ko bruinsi ponovno putujejo v Montreal.
am shagar
# 14.01.2018 ob 09:18
Bob Miller dobil kip. Oni pa kot, da so na priajteljski tekmi. Nobenega spoštovanja.
vapor22
# 14.01.2018 ob 09:02
Tour2468@
Točno tako. Dva gola čisto na dušo quicka. Delno tudi gol kesslerja, ki je bil dosežen tudi na 1. vratnico, res pa je da je pogled quicku oviral forbort.
Žal so se kralji zbudili šele v 3 tretjini. Prvi dve najbolje da pozabijo saj so očitno mislili da 1 tedenskega dopusta še ni konec.
Pri vsem skupaj bi pohvalil našega Anžeta, ki je bil splošno gledano eden najbolj dejavnih na ledu. Veseli tudi dejstvo da je bil v kopitarjevem napadu tudi iafollo. Res temu napadu doda ekstra energijo. Upam da ostane zraven. Veliko je o tem govoril tudi komentator jim fox, ki je mladeniča pohvalil. Ne nazadnje je prav on eden glavnih kreatorjev kopitarjevega gola. Pa naj še kdo reče da forcheck in uporabne podaje niso pomembne.
GKG!!
slovenc pa pol
# 14.01.2018 ob 08:10
Toronto !!!
fikafika
# 14.01.2018 ob 14:40
Sem po drugi tretjini preklopil na Oilerse in Knightse!! To je hokej ne pa uspavanka s Kopijem na čelu!!! Kako so igrali power play pri izključitvi Kesslerja!!?? Kot da čakajo, da mineta dve minuti in se izključeni igralec vrne na igrišče. Jebemti Kopijevo drkanje ploščice in iskanje dobro postavljenega igralca. Kako je dal gol Kase!? Skoraj iz mrtvega kota. Zakaj? Ker je pač streljal!! Kopi bi zagotovo iskal podajo!! Jao Kopi, kako moreš znervirati, pa tako navijam zate!!

In tako kot sem zapisal zadnjič, še dvakrat tako, pa bodo že izven mest, ki vodijo v PO. Upam, da se Stevens zbudi in zbudi še igralce pred tretjo tretjino. Pa upam, da danes proti Sharksom začne v golu Kuemper, ker ga Quick na zadnjih tekmah debelo "serje", kot bi rekel Am shagar. Vesel sem, da Am po dolgem času nazaj na forumu. Njegovi komentarji so vedno zanimivi, čeprav bi bilo super, če bi ga kdaj še prebral, preden ga pošlje v eter. Bi jih še lažje razumeli :))