Srbski center Nenad Krstić je dosegel 16 točk. Foto: EPA
Sergio Llull
Sergio Llull (levo) je Maccabiju natresel 26 točk. Foto: EPA

Varovanci Ettoreja Messine so sicer prvo četrtino izgubili z 20:26, a nato v drugi postavili stvari na pravo mesto z delnim izidom 15:2. Moskovčani so bili boljši v vseh elementih igre, tako da je bil zmagovalec odločen že precej pred piskom zadnje sirene. Posebej so se izkazali pri metih za dve, kjer so zadeli kar 31 od 43 poskusov. Prepričljivo so dobili tudi skok (35:24).

Pri CSKA-ju so po 16 točk dosegli Zoran Erceg, Nenad Krstić in Saša Kaun, medtem ko je bil pri gostih najučinkovitejši Maciej Lampe (19).

Llull blestel v Madridu
Tudi Real Madrid in Olympiacos sta še drugič zmagala. Madridčani so na krilih Sergia Llulla (26 točk) s 75:63 ugnali Maccabi, Pirejčani pa z 71:53 Anadolu Efes. Mirza Begič in Saša Vujačić nista bila posebej razpoložena, saj sta vsak dosegla le po dve točki.

KOŠARKA

EVROLIGA (M)
ČETRTFINALE, druge tekme

CSKA MOSKVA - CAJA LABORAL 2:0
90:68 (20:26, 24:11, 25:13, 21:18)
Erceg, Krstić in Kaun 16, Teodosić 14; Lampe 19, San Emeterio 13.

OLYMPIACOS - ANADOLU EFES 2:0
71:53 (14:16, 21:10, 17:14, 19:13)
Spanoulis 15, Hines 12, Antić 11; Gonlum 13, Vujačić 2 (met iz igre 1/5) v 19 minutah.

REAL MADRID - MACCABI 2:0
75:63 (18:13, 18:15, 20:18, 19:17)
Llull 26, Carroll 14, Begić 2 (met iz igre 1/5) in 9 skokov v 15 min; Logan 19, James 13.