Jacob Pullen, ki je odigral tri tekme v Ligi NBA, pred tem pa je med drugim oblekel tudi dres Barcelone, je za Cedevito igral že v sezoni 2015/16. Foto: Cedevita/Marin Šušić

Ameriški organizator igre, ki je na začetku novembra okrepil Cedevito, je dosegel kar 41 točk. Za dve je metal 10/11, za tri 5/8, proste mete pa 6/7. Vse to mu je uspelo v slabih 28 minutah. Tako je bil tudi najzaslužnejši za tretjo zaporedno zmago Zagrebčanov, ki so po slabšem začetku sezone zdaj četrti v ligi. Krka je klonila šestič letos.

Gostje so sicer v Košarkarskem centru Dražena Petrovića zelo dobro začeli tekmo in Jure Lalić je ob koncu prve četrtine zadel za vodstvo Krke z 21:19. Po spodbudnem začetku druge četrtine pa je sledil silovit odgovor domačih košarkarjev, ki so naredili serijo 13:0. To je s trojko zaustavil Jure Balažić, a so gostitelji nadaljevali v enakem ritmu in že na odmor odšli s 14 točkami naskoka.

Visoko prednost je Cedevita v tretji četrtini še oplemenitila, tako da je pred zadnjimi desetimi minutami razlika narasla že prek 20. V zadnji četrtini so priigrano prednost suvereno zadržali, vmes pa naredili delni izid 9:2, po zaslugi katerega je na koncu razlika znašala zelo visokih 29.

Pri Cedeviti sta poleg izjemnega Pullena dvomestno število točk dosegla še Elgin Cook in Andrija Stipanović, pri Krki pa je bil s 14 najboljši Paolo Marinelli, 11 jih je dodal Tim Osolnik, po deset pa Domen Bratož, Lalić in Dino Cinac.