Jaka Klobučar je bil z 18 točkami (iz igre 6/9) najboljši strelec Krke. Foto: Aleš Fevžer
Olimpija še drugič ta teden ugnala Tajfun

Ključen je bil delni izid 0:9, po katerem je Krka štiri minute pred koncem povedla s 55:64. Domžalska ekipa se ni predala in je znižala na 61:65, nato pa sta za mirne zadnje sekunde zadela Jure Lalić in Jaka Klobučar, ki je bil z 18 točkami prvi strelec tekme. Krka je zadnjo četrtino dobila z 10:21.

Osemminutni strelski post Tajfuna
Union Olimpija tudi na drugem merjenju moči v nekaj dneh ni imela težav s Tajfunom in je zmagala z 51:70. V prvi četrtini je imel Tajfun večinoma pobudo, toda v drugi četrtini se je ustavilo in strelci so imeli kar osemminutni post. Ljubljanska ekipa je ušla na 20:35. Jaka Blažič je v prvem polčasu dosegel 15 točk in šest skokov. Tajfun je imel na koncu le 31-odstoten met iz igre, Olimpija pa 47-odstotnega.