Košarkarji Denverja so takole slavili veliko zmago nad divizijskim rivalom Oklahomo. Foto: Reuters
Dwyane Wade in Tony Allen
Dwyane Wade je bil tokrat prvi strelec Miamija. Foto: Reuters
Chris Paul
Chris Paul je tokrat podelil kar 16 podaj. Foto: Reuters
Goran Dragić
Goran Dragić je igral le do tretje četrtine, a bil najboljši v svojem moštvu tako pri točkah kot pri podajah, ukradenih žogah in blokadah. Foto: EPA

James je z nekaj atraktivnimi zabijanji med ogrevanjem pred zadnjimi tekmami znova navdušil z inovativnostjo in tehnično izvedbo. Navijači v Miamijevi American Airlines Areni, ki tradicionalno zasedejo svoj stolček tik pred začetkom tekme, so tako v dvorano začeli prihajati že precej prej. James se še nikoli ni udeležil tekmovanja v zabijanju na All-Star vikendu, zato ga je legendardni petkratni prvak lige Magic Johnson pozval: "Prosim, LeBron, udeleži se tekmovanja v zabijanju. Nagrado bom povišal na milijon dolarjev. Milijon dolarjev od Magica LeBronu. Vsako leto si ogledam tekmovanje, hočem te tam! Milijon zmagovalcu," je zatrdil Johnson v napovedi pred tekmo. Zmagovalec v zabijanju je v zadnjih letih dobil po 100.000 dolarjev.

Vročica v nedeljo po 14. zmago v New York
Vročica ima priložnost, da po zmagi proti Memphisu izenači klubski rekord iz sezone 2004/05 v nedeljo proti starim rivalom v New Yorku. Grizliji so izgubili prvič po osmih tekmah. Dwyane Wade je dosegel 22 točk, James pa je imel po treh četrtinah le štiri točke, na koncu pa je dosegel 18 točk, 10 podaj in 8 skokov. V prvih treh četrtinah je iz igre metal le 1/7.

Parker si je poškodoval gleženj
San Antonio se je po presenetljivem domačem porazu proti Phoenixu vrnil na zmagovite tirnice s prepričljivo zmago proti Sacramentu (130:102), a ob tem v tretji četrtini zaradi poškodbe gležnja izgubil svojega najboljšega igralca Tonyja Parkerja. "Nekaj časa ga ne bo, za nas je bil ključen. Ima All-Star sezono. Kot sem že dejal, kar se tiče konstantnosti, igra bolje kot kateri koli drug organizator igre v tej sezoni. Pogrešali ga bomo," je bil razočaran trener Spursov Gregg Popovich.

Poškodba hrbta Gorana Dragića
Sunsi Gorana Dragića so dosegli tretjo zaporedno zmago proti Atlanti (92:87). Dragić je bil prvi domači strelec z 19 točkami ob metu iz igre 8/15, ob tem pa imel še šest podaj, 3 ukradene žoge, 1 blokado in 2 skoka. Dragić je v tretji četrtini ob protinapadu padel in si poškodoval hrbet ter se ni več vrnil na parket, a je prepričan, da bo do naslednje tekme čez štiri dni pripravljen.

Beno Udrih je z Orlandom izgubil doma s 110:118 proti Houstonu. Udrih je v 33 minutah igre prispeval štiri točke, osem podaj, skok in ukradeno žogo.