Črnic je bil v Puli uspešen že v 7. minuti, ko je po podaji iz kota na daljši vratnici pospravil žogo za hrbet domačega vratarja Vanje Iveše. Drugi gol za goste je v 20. minuti dosegel Alexander Gorgon z glavo. Črnic je igral do 71. minute.

Rijeka je tako v statistiko vpisala še deveto zmago v prvenstvu, s katero je potrdila vodilni položaj na lestvici. Ob dveh neodločenih izidih ima zasedba slovenskega trenerja Matjaža Keka 29 točk.

Pušnik s Hajdukom v nedeljo v Maksimiru
Drugouvrščeni Osijek je s tekmo manj pri 23, nato pa sledita Dinamo (22) in Hajduk (20), ki se bosta v nedeljo (17.00) pomerila v velikem derbiju na Maksimiru. Splitčane vodi slovenski trener Marjan Pušnik, ki bi lahko ponovil "vajo" Matjaža Keka izpred 14 dni, ko je Rijeka nadigrala Dinamo s 5:2. Po tem porazu je odstopil trener Dinama Zlatko Kranjčar, ki ga je pred dnevi zamenjal Bolgar Ivajlo Petev. Drugače od Zagrebčanov je Pušnikov Hajduk v odlični strelski formi, saj je v zadnjih dveh krogih Slaven Belupo ugnal s 4:0, Cibalio pa s 6:1.