V 30. minuti sobotne tekme Olimpija - Domžale je Davor Škerjanc kaznoval veliko napako zdaj že upokojenega Luke Elsnerja. Foto: MMC RTV SLO/Sandi Fišer

Podroben zdravniški pregled je namreč potrdil strahove: hitri Primorec ima natrgano notranjo kolensko vez in bo moral počivati tri mesece, so sporočili iz ljubljanskega prvoligaša.

Proti Domžalam je 26-letni krilni vezist ob zmagi z 2:0 v 26. nastopu v tej sezoni zabil svoj četrti gol. To je bil njegov 17. gol v majici Olimpije v Prvi ligi, v kateri je sicer skupaj zabil 26 prvoligaških zadetkov.
Cipot Muri ne bo smel pomagati na treh tekmah
Disciplinski sodnik Nogometne zveze Slovenije Simon Jeglič je po 27. krogu 1. SNL sporočil kazni za igralce oziroma klube. Fabijan Cipot, nogometaš Mure 05, je zaradi rdečega kartona in udarjanja igralca s podplatom v golen dobil tri tekme prepovedi igranja, njegov klub pa bo zaradi nešportnega vedenja igralcev moral plačati 360 evrov.