Neven Subotić je bil v zadnjih sezonah steber obrambe Borussie. Foto: EPA

24-letni nogometaš se je poškodoval tik pred koncem prvega polčasa ob dvoboju s hrvaškim napadalcem Ivico Olićem. Z igrišča so ga odnesli na nosilih. "Žal novice niso dobre. Vezi so strgane kar na dveh mestih. Brez skrbi, vrnil se bom še močnejši," je pojasnil Subotić.

Od leta 2008 je v rumeno-črnem dresu nastopil na več kot 200 tekmah in bil nepogrešljiv člen zasedbe, ki je osvojila dva naslova nemškega prvaka in se uvrstila v finale Lige prvakov.

V dvoboju jo je skupil tudi Olić, ki je po tekmi tožil nad bolečinami v nogi, vprašljiv je njegov nastop za hrvaško izbrano vrsto v petkovih dodatnih kvalifikacijah za svetovno prvenstvo z Islandijo. Olić je vseeno stisnil zobe in v 69. minuti z izjemnim strelom z roba kazenskega prostora odločil tekmo, Wolfsburg je slavil z 2:1.