Ruben Neves je velemojstrsko izenačil na 1:1. Foto: Reuters

V prejšnji sezoni je Wolverhampton ugnal rdeče vrage na stadionu Molineux v Pokalu FA in tudi v prvenstvu z 2:1. Tudi tokrat so gostitelji prikazali odlično igro v drugem polčasu, ko so bili nevarnejši. Varovanci Oleja Gunnarja Solskjaerja niso ponovili predstave z uvodnega kroga, ko so odpravili Chelsea kar s 4:0.

Anthony Martial je unovčil lepo podajo Marcusa Rashforda. Foto: Reuters

Martial kronal premoč vragov v prvem polčasu
V prvem polčasu je potekala taktična bitka med obema kazenskima prostoroma. V 27. minuti je Marcus Rashford v kazenskem prostoru lepo zaposlil Anthonyja Martiala, ki je z močnim strelom z levico poslal žogo pod prečko. Rdeči vragi so bili boljši v prvem polčasu, a jim ni uspelo večkrat ogroziti vrat Ruija Patricia.

Jimenez v vratnico, Neves v polno
Drugi polčas so gostitelji začeli odločno. Joao Moutinho je v 54. minuti z desne strani podal v kazenski prostor, kjer je Raul Jimenez preusmeril žogo z glavo, David de Gea je bil že premagan, a je žoga zadela notranji del vratnice. Le minuto zatem je Wolverhampton zasluženo izenačil. Moutinho je po kotu našel Rubena Nevesa na robu kazenskega prostora.

22-letni Portugalec je z desno nogo velemojstrsko zavrtinčil žogo pod prečko. Sodnik Jonathan Moss se je posvetoval z videosodnikom, ki pa je zadetek potrdil, saj prepovedanega položaja ni bilo.

Paul Pogba se je lahko le prijel za glavo. Foto: Reuters

Rui Patricio odbil strel Pogbaja z enajstih metrov
V 68. minuti je Conor Coady v kazenskem prostoru spotaknil Pogbaja. Francoz, ki je bil poleti na izhodnih vratih Old Trafforda, a je našel skupni jezik z vodstvom kluba, je kar sam izvedel najstrožjo kazen. Njegov strel z desno nogo je s sijajno parado odbil Rui Patricio.

Za volkove velik cilj skupinski del Evropske lige
Wolverhampton je za uvod v Leicestru iztržil remi brez zadetkov. V Evropski ligi je dvakrat odpravil armenski Pjunik s 4:0 in se bo v četrtek na prvi tekmi zadnjega predkroga srečal s Torinom. Izbranci Nuna Espirita Santa imajo lepe možnosti za preboj v skupinski del.