V ekipo železarjev se je vrnil Nejc Berlisk, ki je poškodbo zdravil vse od finala državnega prvenstva, pa tudi Jure Dolinšek je ozdravil poškodbo komolca. Tadej Čimžar je že v 2. minuti po prodoru hitro sprožil in presenetil gostujočega vratarja.

Priložnosti so se vrstile, zadetki pa so padali šele v drugem delu druge tretjine. Najprej je prednost igralca več v 32. minuti izkoristil Aleš Jeklič. Dobri dve minuti pozneje je Miha Pesjak povišal na 3:0. Gostje so znižali le šest sekund pred koncem drugega dela igre, natančen je bil Stefan Trost.

Sašo Rajsar je v 54. minuti razblinil vse dvome o zmagovalcu, končni izid pa je ob "power playu" postavil Jure Dolinšek. Razmerje v strelih na vrata je bilo 40:25.