Odbojka
slice
Mlade odbojkarice v finalu niso našle odgovora na igro Turkinj
Bron osvojile Bolgarke, 17. september 2017 ob 22:03 Slovenske odbojkarice so v Stožicah izgubile boj za zlato kolajno na svetovnem prvenstvu do 23 let. V finalu so jih Turkinje premagale s 4:0.
27
Mlade slovenske odbojkarice v finalu SP-ja!
22
16. september 2017 ob 19:54 Slovenska ženska odbojkarska reprezentanca do 23 let se je uvrstila v finale svetovnega prvenstva, ki ga gosti Ljubljana. Slovenke so v polfinalu s 4:1 (-11, 10, 12, 16, 4) premagale Bolgarijo.
Slovenske odbojkarice brez poraza do polfinala z Bolgarijo
14
15. september 2017 ob 22:42 Slovenska ženska odbojkarska reprezentanca do 23 let je na svetovnem prvenstvu v Ljubljani še petič zmagala. V 5. krogu je v Stožicah s 4:1 (5, -15, 10, 10, 8) odpravila Egipt.
Mlade slovenske odbojkarice zanesljivo v polfinale
18
14. september 2017 ob 19:06 Slovenska ženska odbojkarska reprezentanca je na svetovnem prvenstvu do 23 let v Ljubljani na četrti tekmi dosegla četrto zmago.
Slovenke v Stožicah suvereno do tretje zmage
10
12. september 2017 ob 18:15 Slovenska ženska odbojkarska reprezentanca do 23 let je na svetovnem prvenstvu v Ljubljani še tretjič zmagala, s 4:0 je ugnala Kitajke (11, 12, 5, 8).
Slovenske odbojkarice zanesljivo do druge zmage Slovenska ženska odbojkarska reprezentanca je na svetovnem prvenstvu do 23 let v Ljubljani prišla do druge zmage. Dominikansko republiko je premagala s 4:1.
3
Mlade slovenske odbojkarice v Stožicah do prepričljive zmage na SP-ju Slovenska ženska odbojkarska reprezentanca je na uvodnem srečanju svetovnega prvenstva do 23 let v Ljubljani prišla do prepričljive zmage nad izbrano vrsto Argentine, slavile so s 4:0 (15:11, 15:10, ...
7
Evropsko zlato za ruske odbojkarje, Slovenci 8. Ruski odbojkarji so postali novi evropski prvaki, po trdem boju so v finalu s 3:2 v nizih ugnali Nemce. Slovenija je na EP-ju na Poljskem zasedla 8. mesto.
70
Slovenija z Gianijevo Nemčijo osma Ruski odbojkarji so z osvojitvijo evropskega zlata napredovali na lestvici najboljših evropskih moških reprezentanc in so trenutno prvi. Slovenija je osma.
4
Giani še drugič zapored v finalu evropskega prvenstva Odbojkarska reprezentanca Nemčije je v polfinalu evropskega prvenstva po velikem preobratu premagala Srbijo s 3:2.
44
Kovač: Izgubili smo značaj in srce "Treba se je boriti žogo za žogo, točko za točko in se počasi vračati. A mi smo se samo gledali," je po izpadu Slovenije z odbojkarskega EP-ja dejal selektor Slobodan Kovač.
36
Odbojkarsko prvenstvo stare celine leta 2019 tudi v Sloveniji Evropska odbojkarska zveza (CEV) je na letnem kongresu, ki poteka v okviru evropskega prvenstva na Poljskem, razkrila, da bo prihodnje evropsko prvenstvo, leta 2019, v Franciji, Sloveniji, na ...
25
Strašni Rusi končali slovenske sanje o novem podvigu Slovenska odbojkarska reprezentanca na evropskem prvenstvu ne bo ubranila srebrne medalje. Njena pot se je končala v četrtfinalu, saj so bili Rusi v Krakovu močnejši s 3:0.
223
Apetit iz jedilnice so prenesli na igrišče Slovenske odbojkarje je pred tekmo s Poljsko že marsikdo nekam poslal. Spletni komentatorji po porazu z Bolgari, pa tudi selektor v garderobi.
73
Slovenci v Krakovu pogasili peklensko vzdušje Slovenski odbojkarji so v peklenskem vzdušju v dvorani v Krakovu premagali Poljake (0:3) in se uvrstili v četrtfinale letošnjega evropskega prvenstva. Za polfinale bodo morali preskočiti rusko oviro.
481

Citat za prebrat
link
Simon Rožman
7
20. september 2017 ob 20:18 Črv v glavi, čim prej bo treba najti pot iz krize. Ne bežimo od odgovornosti, vsaj jaz ne. Še tri tedne nazaj smo bili v treh tekmovanjih, trenutno smo samo še v enem.