Iskalnik po sekciji

Iskane besede:
Od:
Do:
Jenisej usoden za Mariborčanke, Calcit Volley in Gen-I naprej Odbojkarice Nove KBM Branika se poslavljajo od Pokala CEV, potem ko so tudi na povratnem srečanju z Jenisejem iz Krasnojarska izgubile s 3:0 (24, 19, 13) v nizih.
Kranjčani presenetili Salonit, na zaključek pokala Calcit Volley Odbojkarji ekipe Hiša na kolesih Triglav so poskrbeli za presenečenje 8. kroga državnega prvenstva.
Derbi Primorkam, presenečenje v Črnučah Odbojkarice Nove KBM Branik so po Calcit Volleyju morale priznati premoč še GEN-I Volleyju, tokrat po petih nizih.
Ropret glede prihodnosti Kovača: Še vedno so odprte vse možnosti Predsednik Odbojkarske zveze Slovenije Metod Ropret še vedno ne more odgovoriti na vprašanje, ali bo Slobodan Kovač ostal selektor reprezentance.
ACH Volley po dramatičnem uvodnem nizu popolnoma popustil Odbojkarji ACH Volleyja so s porazom začeli Ligo prvakov. Nemški podprvak Friedrichshafen se je izvlekel v uvodnem nizu, na koncu pa slavil s 3:0.
"Oranžni zmaji" v Nemčijo s pozitivnim razmišljanjem in z željo po zmagi Slovenski odbojkarski prvaki, igralci ACH Volleyja, v sredo začenjajo novo sezono Lige prvakov. Za uvod se bodo v Friedrichshafnu na jugu Nemčije pomerili z nemškimi podprvaki.
Prvakinje klonile pred razpoloženimi Kamničankami Šesti krog odbojkarskega prvenstva pri ženskah je postregel z obračunom najboljših ekip zadnjih letih.
Svetovni prvaki Poljaki in Francozi na poti Slovencem do Tokia Slovenski odbojkarji se bodo glede na najnovejšo svetovno lestvico v kvalifikacijah za nastop na olimpijskih igrah leta 2020 pomerili s Poljsko, Francijo in Tunizijo.
Novogoričanke naprej, konec za Rogožanke Odbojkarice Gen-I Volleyja so se uvrstile v 3. krog Pokala challenge, potem ko so tudi na povratni tekmi s 3:0 v nizih premagale slovaško Strabag Bratislavo.
Krka zadala še četrti poraz Prekmurcem V 5. krogu slovenskega odbojkarskega prvenstva je bilo zanimivo predvsem pri moških, kjer smo kar na štirih srečanjih spremljali izenačene obračune.
Salonit v napeti končnici boljši od Panvite Tekma med Panvito Pomgrad in Salonitom Anhovo je upravičila naziv derbija 4. kroga odbojkarskega prvenstva. Zmage s 3:2 so se veselili Primorci.
ACH Volley z Zenitom, Friedrichshafnom in Chaumontom ali Vojvodino Odbojkarji ACH Volleyja so dobili nasprotnike v letošnji sezoni Lige prvakov.
ACH Volley nadigral Kamničane V tretjem krogu državnega prvenstva so se prvič v sezoni pomerili odbojkarji ACH Volley in njihovi večni tekmeci iz Kamnika, pri ženskah pa smo spremljali obračun prve in druge ekipe Calcita.
Mladi Ukrajinec okrepil vrste ACH Volleyja Novi zmaj v oranžnem gnezdu je pričakovano Ukrajinec Timofej Polujan, ki je po mesecu dni priprav v Ljubljani s svojo igro prepričal vodstvo kluba, da podpišejo pogodbo.
Maribor boljši tudi od Triglava V drugem krogu odbojkarskega prvenstva so bile pri moških oči uprte predvsem v obračun med Triglavom in Mariborom, pri dekletih je največ pozornosti vzbudilo srečanje med ekipama GEN-I Volley in SIP ...
Srbske odbojkarice po preobratu prvič svetovne prvakinje Srbske odbojkarice so na Japonskem prvič v zgodovini postale svetovne prvakinje, potem ko so v finalu po izenačenem in dramatičnem srečanju s 3:2 premagale Italijanke.
Za svetovno krono odbojkarice Srbije in Italije V finalu svetovnega odbojkarskega prvenstva za ženske se bosta v Jokohami pomerili Srbija in Italija.
Srbija po zmagi nad Italijo v polfinalu z Nizozemsko Končal se je tretji krog svetovnega prvenstva v odbojki za ženske na Japonskem, tako da sta znana oba polfinalna para.
Odbojkarji v kvalifikacije za Tokio 2020 Slovenska odbojkarska reprezentanca si je priborila možnost, da nastopi v kvalifikacijah za olimpijske igre leta 2020 v Tokiu.
Slovenski odbojkarji po sistemski napaki z 9. na 12. mesto Svetovno prvenstvo v odbojki, ki se je končalo 30. septembra, je dobilo epilog, po katerem Slovenija na turnirju ni osvojila 9. mesta, ampak dvanajstega.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...
Izbor
Citat za prebrat
link
Nejc Vidmar
6
9. december 2018 ob 14:39 Veselje v garderobi je bilo podobno, kot če bi bili prvaki. Ni bilo lepo biti nogometaš Olimpije v teh težkih časih, ne znate si predstavljati, kako težko je bilo v zadnjih tednih.
Več novic ...
Anketa: 4. december 2018 ob 04:49

Nostradamusi, katero mesto bo Slovenija osvojila v kvalifikacijski skupini G za Euro 2020?