Iskalnik po sekciji

Iskane besede:
Od:
Do:
Ohlajeno jeklo spet postaja vroče - Pittsburgh ugnal New England Delnice Pittsburgha so po seriji treh porazov začele strmo padati, malo ljudi je verjelo, da se bo niz končal proti New Englandu, a Jeklarjem je to z zmago v derbiju 15. tedna Lige NFL uspelo.
Cameron van der Burgh z zmago v pokoj V Hangžovu na Kitajskem se je končalo 14. svetovno prvenstvo v plavanju v 25-metrskih bazenih. Od aktivne poti se je z zmago na 50 metrov prsno poslovil olimpijski in svetovni prvak ter svetovni rekorder Južnoafričan Cameron van der Burgh.
Štangarjeva in Trstenjakova bronasti na Kitajskem Judoisti se od leta 2018 poslavljajo z mastersom v Gvangdžovu na Kitajskem, že uvodni dan pa je prinesel slavje v slovenski tabor: bronasti kolajni sta osvojili Maruša Štangar v kategoriji do 48 kg ...
Klančarjeva za konec do osebnega rekorda V Hangdžovu na Kitajskem je na svetovnem prvenstvu v kratkih bazenih za slovenskimi reprezentanti tudi zadnji nastop.
Umrl je novinar in urednik ter alpinist Ante Mahkota Pri starosti 82 let se je poslovil Ante Mahkota, fotoreporter in novinar, ki je bil alpinist in se je kot prvi Slovenec povzpel nad 7000 metrov nadmorske višine.
Katja Fain do 13. mesta na 400 m prosto Slovenske barve na 14. svetovnem prvenstvu v plavanju v 25-metrskih bazenih je v petek zastopala le državna rekorderka na 400 m prosto, Mariborčanka Katja Fain, ki je bila z dosežkom 4:06,05 na koncu 13.
Stevens na bazen prišel kar s prtljago Slovenski plavalci tudi tretji dan 14. svetovnega prvenstva v 25-metrskih bazenih v Hangdžovu ostajajo brez popoldanskega nastopa.
Katja Fain 11., Neža Klančar na robu solz Katja Fain je na svetovnem prvenstvu v plavanju v kratkih bazenih v Hangžuju osvojila 11. mesto na 800 metrov prosto, Neža Klančar pa je na 100 metrov v istem slogu končala na 22. mestu.
Športnika leta med invalidi Tanja Glušič in Darko Đurić Najboljša športnika leta 2018 med invalidi sta plezalka Tanja Glušič in plavalec Darko Đurić. Za Đurića je nagrada za športnika leta druga po letu 2013, Glušičeva jo je prejela prvič.
Katja Fain vzela rekord Sari Isaković, Stevens za lastnimi željami Slovenski izkupiček prvega dne 14. SP-ja v plavanju v kratkih bazenih je 18. mesto in nov slovenski rekord Katje Fain na 200 m prosto ter 21. mesto na 400 m mešano. Peter John Stevens je na 100 m prsno zasedel 28. mesto.
O'Sullivan na vrhu večne lestvice prehitel Hendryja Ronnie O'Sullivan je v finalu UK Championshipa premagal Marka Allena z 10:6 in se veselil že rekordne sedme zmage na tem turnirju.
Fainova ogroža rekord Sare Isaković V Hangdžovu na Kitajskem se bo v torek začelo 14. svetovno prvenstvo v plavanju v kratkih bazenih. Slovenijo zastopajo trije plavalci - Peter John Stevens, Neža Klančar in Katja Fain.
Čudež v Miamiju - Drake preprečil Patsom 10. naslov New England je bil na pragu 10. zaporedne osvojitve divizije AFC vzhod, ko jih je presenetil Miamijev čudez. Dolphinsi so ob izteku časa dosegli zadetek in slavili s 34:33.
Stevens zaradi dokumentov ne bo branil naslova svetovnega podprvaka Slovenski plavalec Peter John Stevens na svetovnem prvenstvu v 25-metrskih bazenih v Hangžuju na Kitajskem ne bo nastopil v svoji paradni disciplini na 50 m prsno.
Namiznotenisačice za konec kvalifikacij izgubile v Ukrajini Slovenska ženska reprezentanca v namiznem tenisu je na zadnji kvalifikacijski tekmi za uvrstitev na ekipno evropsko prvenstvo, ki bo prihodnje leto v Franciji, v Černigovu v Ukrajini izgubila s 3:0.
David Lama prvi splezal na nedotaknjeni Lunag Ri Avstrijski plezalec David Lama je prvi na svetu stopil na 6907 metrov visok himalajski vrh Lunag Ri, do zdaj eden najvišjih še nepreplezanih vrhov v Nepalu.
Konec McCarthyjevega obdobja v Green Bayu Mike McCarthy ni več trener Green Baya, ki je v 13. tednu Lige NFL pred svojimi gledalci presenetljivo izgubil proti letos slabi Arizoni z 20:17.
Lennox Lewis Zgodilo se je meni in vedel sem, da se bo tudi Furyju. Poskrbeti moraš, da so tvoje pesti sodniki. Po mojem mnenju je Tyson dobil dvoboj. Mislim, da je Deontay boksal zelo slabo.
Švicarska prevlada v Domžalah, Šuštarjeva tik pod odrom Švicarji s Sino Goetz in Nikolayem Primerovom na čelu so v Domžalah skoraj v celoti zapolnili zmagovalne stopničke druge tekme evropskega pokala v lednem plezanju v disciplini težavnost.
Wilder obdržal pas: Fury imel pobudo, a tudi dvakrat padel Težko pričakovani boksarski dvoboj med Američanom Deoantayem Wilderjem in Britancem Tyson Furyjem za naslov svetovnega prvaka v težki kategoriji verzije WBC se je končal brez zmagovalca.