Navijači Philadelphie po izjemno slabi sezoni komaj čakajo konec sezone, kar pa ne velja za tiste, ki pesti stiskajo za Cincinnati. Bengalsi imajo nekaj zvestih navijačev tudi v Sloveniji. Foto: Reuters
BenJarvus Green-Ellis
Prve točke na tekmi je dosegel tekač Cincinnatija BenJarvus Green-Ellis, ki je s tem prebil mejo 1.000 jardov v sezoni. To mu je uspelo drugič v karieri (pred dvema sezonama se je tega dosežka veselil v dresu New Englanda). Foto: Reuters

Gostujoči podajalec Andy Dalton je imel na uvodni tekmi 15. tedna Lige NFL zelo miren večer, saj je zaključil manj kot polovico podaj (13/27) in z njimi zbral le 127 jardov. Zbral je sicer dva zadetka (enega po zraku in enega po tleh). Ob polčasu je Philadelphia še vodila s 13:10, a Orli v drugem polčasu niso več dosegli točk.

Cincinnati ima v lovu na zadnje povabilo v končnico zdaj pol zmage prednosti pred Pittsburghom. Trener Marvin Lewis tako zmagi ni posvečal velike pozornosti: "Nimamo česa proslavljati. Zdaj se moramo pripraviti za Pittsburgh, to bo tekma za biti ali ne biti." Steelersi ta konec tedna igrajo pri Dallasu, če bi izgubili obe tekmi, bi povabilo romalo v roke Cincinnatija.