Todd Gurley bi se v svojem zadnjem teku lahko vrgel v končno cono, a je raje 'počakal' Tramona Williamsa in s tem poskrbel, da se je ura iztekla. Foto: Reuters
Adam Thielen
Adam Thielen je šel spet čez stotico, a po tekmi se je najbolj spominjal te izgubljene žoge. Foto: Reuters
Adam Vinatieri
Adam Vinatieri se je zapisal v zgodovino. Foto: Reuters

Prvi polčas se je začel po željah Green Baya, ki je povedel z 10:0 in dolgo onemogočal domači napad. V drugem polčasu je gostiteljem le steklo. Jared Goff je podal za tri zadetke in Ramsi so dve minuti in pet sekund pred koncem povedli z 29:27. Packersi so imeli na čelu z Aaronom Rodgersom ogromno časa vsaj za tri točke.

Montgomery izgubil žogo
A razpletlo se je drugače. Pri predaji žoge so bili Packersi domenjeni za poklek, a Ty Montogomery je tvegal, z žogo tekel, a jo po 21 jardih izgubil. Ljubitelje fantasy iger je razjezil domači tekač Todd Gurley (103 jarde), ki bi v naslednji akciji lahko dosegel zadetek, a se je pred končno cono raje ustavil in s tem zaustavil uro. To je najboljši začetek sezone za Ramse po letu 1969.

Thielen spet čez stotico, a z napako
New Orleans je v ponovitvi lanskega obračuna v končnici v gosteh premagal Minnesoto s 30:20. Alvin Kamara je dosegel dva zadetka, Wil Lutz pa zadel tri proste strele. Svoje je dodala obramba, ki je ukradla dve žogi. Pri gostiteljih je lovilec Adam Thielen še osmič v sezoni presegel mejo 100 jardov, a je izgubil eno od žog, po kateri so Saintsi povedli s 17:13.

Vinatieri na vrh večne lestvice
Indianapolis je v gosteh premagal Oakland z 42:28, Coltsom je prvič v zadnjih treh sezonah uspelo dobiti dve zaporedni tekmi. Izvajalec prostih strelov Adam Vinatieri je na vrhu večne lestvice prehitel Mortena Andersena in ima zdaj 2.550 točk.