Tine Šturm je v 33. minuti takole znižal na 3:2. Foto: Miloš Vujinović/BoBo
Litijani bolje izvajali kazenske strele v Mariboru

Redni del se je pred 500 gledalci končal z neodločenim izidom 3:3, potem ko je Litija že zaostajala s 3:1.

Tekmo v dvorani Tabor so bolje začeli gostje. Kljub poškodbi je zaigral tudi izkušeni Damir Pertič, ki je v 9. minuti zabil za vodstvo Litije. Nadaljevanje je minilo v znamenju gostiteljev, ki so v osmih minutah dosegli tri zadetke in ob polčasu vodili s 3:1. Strelci so bili Anže Kraljič, Žiga Čeh in Matej Fideršek.

Tine Šturm je v 33. minuti znižal na 3:2, v zadnji minuti pa je bil za 3:3 uspešen Klemen Duščak.
Streli s šestih metrov so loterija, tokrat so bili bolj zbrani gostje. Pertič, Borut Ručna in Duščak so zadeli za Litijane, za Mariborčane le Čeh. Neuspešni so bili Fideršek, Nikola Jandrič in Jurček Klinc.