Litijani so osvojili dvojno krono, saj so zmagali tudi v pokalu. Foto: MMC RTV SLO/Drago Perko
Litija
Litijani so na prestolu nasledili Oplast Kobarid. Foto: MMC RTV SLO/Drago Perko
Osmi naslov za Litijo

Pri domačih je bil s štirimi goli najučinkovitejši Damir Pertič, medtem ko je pri gostih oba zadetka dosegel Aljaž Laharnar. Pred 300 gledalci so Litijani povedli s 3:0, a so Tolminci do polčasa ujeli priključek (3:2). Že po 10 sekundah nadaljevanja je Pertič povišal na 4:2, isti igralec pa je v 30. minuti zadel za 5:2 in teko rekoč že odločil zmagovalca. Izid tekme sta nato postavila Igor Osredkar in Borut Kristan.

Domačini so igrali brez kaznovanih Alena Fetića in Danijela Pantića, medtem ko je v gostujoči ekipi manjkal Kristjan Čujec.