Njegov uspeh je dopolnil Robert Markoja s petim mestom, Slovenija pa je v ekipni konkurenci osvojila srebrno kolajno.

54-letni Debevec je z odliko opravil nastop v tej neolimpijski disciplini. V šestih serijah je zadel 595 krogov. Dvakrat je zadel po 100, trikrat po 99 in enkrat 98 krogov. Le krog slabši dosežek je dosegel Markoja, ki je enkrat zadel 100, štirikrat 99 in enkrat 98 krogov. Tretji slovenski predstavnik Dušan Ziško je s 580 krogi zasedel 29. mesto.

Na posamični tekmi je zmagal Švicar Jan Lochbihler s 598 krogi, drugi pa je bil Nemec Frank Fleischmann s 595 krogi. V ekipni konkurenci se je pred Slovenijo (1769) uvrstila le Francija (1775), tretje mesto pa je zasedla Nemčija (1764).