Robert Griffin III je leta 2012 blestel v svoji prvi sezoni v Ligi NFL, nadaljevanje kariere pa ne poteka tako gladko. Foto: Reuters

49-ersi so dosegli prvih 17 točk na tekmi, še pred začetkom zadnje četrtine je bilo 20:7. A v zadnjih 15 minutah je gostujoči podajalec Jay Cutler trikrat podal za zadetek, dve podaji je ujel Brandon Marshall.

Izgubil je tudi prvak Seattle, ki je gostoval pri San Diegu (30:21). Domači podajalec Philip Rivers je podal tri podaje za zadetek, prav vselej se je v končni coni znašel Antonio Gates.

Spet se je poškodoval prvi zvezdnik Washingtona Robert Griffin III, ki si je (brez kontakta) poškodoval levi gleženj. Po prvih ocenah naj bi počival najmanj dva meseca. Na njegovo mesto je stopil Kirk Cousins in popeljal Redskinse do zmage nad Jacksonvillom z 41:10. Lažjo poškodbo je dobil tudi DeSean Jackson, a naj bi prihodnji teden že igral.