Miha Zarabec je bil ob Tilnu Kodrinu najboljši strelec Celja v Škofji Loki. Oba sta dosegla po šest golov. Foto: www.alesfevzer.com
Gorenje za štiri gole boljše od Ribnice

Domači so pred 700 gledalci v dvorani Poden povedli z 2:0 in dvignili na noge občinstvo, a so gostje hitro ujeli pravi ritem in pokazali, kdo je gospodar. V 20. minuti so povedli z 12:6, nato pa prednost še povečali.

Pivovarji so v drugem polčasu nekajkrat povedli za 12 golov, na koncu pa slavili s +11. V celjski ekipi sta bila strelsko najučinkovitejša Miha Zarabec in Tilen Kodrin, oba sta dosegla po šest golov, v škofjeloški pa je prednjačil Aleks Kavčič z osmimi zadetki.

Na drugi sobotni tekmi je Koper 2013 z 28:22 strl Krko. Gorenje je v nedeljo gostilo Ribnico in jo premagalo z 29:25.