Vojvodina, ki jo vodi nekdanji slovenski selektor in trener Celja Pivovarne Laško Kasim Kamenica, je stik z Gorenjem držala le slabih 20 minut, na celotni tekmi pa je vodila samo dvakrat - pri 2:1 in 3:2. Gostje so si v zadnjih desetih minutah prvega polčasa priigrali prednost, bilo je 19:13.

Velenjčani so v drugem delu stvari dokončno postavili na svoje mesto. Med 46. in 49. minuto je slovenski reprezentant Verdinek zadel trikrat po vrsti, izid zvišal na 33:22, Vojvodina pa se je vdala v usodo. V 55. minuti se je med strelce vpisal še debitant v dresu Velenja, mladinec Timotej Grmšek. Končnih 39:27 je postavil povratnik po poškodbi Darko Stojnić, ki je zaigral prvič po lanskem avgustu.